Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet open na siłownię i wejście na saunę za 49,99 zł i więcej opcji w Sport-Studio (do -54%)

87 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do dyspozycji jest 70 stanowisk treningowych, lokal po gruntownym remoncie – klimatyzowana i wentylowana siłownia, amortyzowana podłoga

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów siłowni. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 604 770 454 (dotyczy sauny) lub osobista.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skuteczne siłowanie się na ręce wymaga nie tyle zręczności, co siły. Jeśli zatem chcesz efektywnie i efektownie pokonywać osiłków, odwiedź Sport-Studio w Bielsku-Białej, gdzie poczujesz sportowego ducha mobilizującego Cię do doskonalenia się.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 87 zł za miesięczny karnet + 1 wejście na saunę,
2) 89,99 zł zamiast 174 zł za 2-miesięczny karnet + 2 wejścia na saunę,
3) 119,99 zł zamiast 261 zł za 3-miesięczny karnet + 3 wejścia na saunę,
4) 219,99 zł zamiast 390 zł za 6-miesięczny karnet.

Sport-Studio
Leniuchom wstęp wzbroniony – tak mógłby brzmieć napis na szyldzie zawieszonym nad wejściem do siłowni zlokalizowanej przy kultowej hali sportowej BKS. Miejsce to zostało bowiem stworzone z myślą o osobach, które są skoncentrowane na tym, by poprawić wydolność organizmu i wytrzymałość, zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową. Trenują w niej członkowie pierwszoligowej drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie, sekcji trójboju siłowego wyciskania sztangi na ławce leżąc oraz pierwszego zespołu siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała. Panują tutaj bowiem dogodne warunki do ćwiczeń zawodowców – podłoga zamortyzuje uderzenie najcięższych hantli (w tym dochodzących do 62 kg), a nawet 250-kilogramowej sztangi zrzuconej z pleców.

Oprócz ławeczek i talerzy do dyspozycji trenujących są m.in. rowery, stepery i orbitreki. By prawidłowo z nich korzystać, a tym samym osiągnąć maksymalne efekty, warto zwrócić się o pomoc do trenera personalnego, który jest utytułowanym kulturystą. Tym bardziej że trening dobierze do typu sylwetki i sposobu przemiany materii każdej osoby, stworzy indywidualny program dietetyczny, zaplanuje odpowiednią suplementację treningową i zdrowotną, a poprzez wysoki poziom motywacji zachęci do pokonywania swoich barier. Po intensywnym wysiłku fizycznym warto skorzystać z sauny o powierzchni 60 m², by zregenerować nadwyrężone mięśnie. Składa się ona z 4 pomieszczeń, w tym z wypełnionego zimną wodą baseniku o wymiarach 3 m x 2 m i głębokości ok. 160 cm.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bielsko-Biała
Rychlińskiego 19, Bielsko-Biała, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29617)
Shopping (458)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Tychy (1247)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1247)
Groupon (1277)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry