Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli od 299,99 zł i więcej w MONS (do -54%)

650 złod299,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Teoria i zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instruktorów – szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagane ukończenie 18. lat, wykształcenie min. podstawowe, stan zdrowia umożliwiający wykonywanie danej pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 1. i 2. egzamin UDT płatny dodatkowo 152 zł. Badania lekarskie dodatkowo płatne.
Konieczna rezerwacja tel. 509 746 743.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie przegap szansy na podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzbogacenie CV o cenne doświadczenia. Udaj się na wybrany kurs do MONS z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Wybrany kurs z pomocami naukowymi w 1 z 3 opcji:

1) 299,99 zł zamiast 650 zł za 70-godzinny kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej,
2) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora suwnicy oraz hakowego,
3) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora podestu ruchomego, podnośników koszowych oraz hakowego.

Pojedyncze zajęcia trwają 5 godz.

Opcja 1.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego kierowania wózkami napędzanymi w transporcie wewnątrzzakładowym oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator wózka.

Program szkolenia:

 • typy stosowanych wózków jezdniowych
 • budowa wózka
 • czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
 • czynności kierowcy w czasie pracy wózkami
 • wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
 • wiadomości z zakresu bhp
 • praktyczna nauka jazdy
 • bezpieczna obsługa – wymiana butli gazowych w wózkach
 • wiadomości o dozorze technicznym

Uprawnienia: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej na drukach MEN, posiadają Certyfikat Ministerstwa Przemysłu i Handlu.

Opcja 1. i 2.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego operowania urządzeniami podlegającymi organowi Dozoru Technicznego oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator tych urządzeń. Kurs przygotowuje teoretycznie i praktycznie do zdania egzaminu przed komisją organu UDT, która ostatecznie wydaje uprawnienia, zezwalające do operowania suwnicą/ podestem ruchomym.

Program szkolenia:

 • przepisy bhp i regulacje dotyczące urządzeń podlegających UDT
 • przepisy Dozoru Technicznego, dotyczące wyszczególnionych urządzeń
 • rodzaje urządzeń, podlegających UDT ze szczególnym uwzględnieniem właściwości nośnych
 • właściwości fizykochemiczne uciągów, lin, łańcuchów i oprzyrządowania urządzeń podlegających UDT
 • budowa urządzeń podlegających UDT
 • obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po zakończeniu
 • przepisy ppoż
 • zajęcia praktyczne

Uprawnienia, które otrzymują kursanci po zdanym egzaminie UDT: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

MONS
Firma istniejąca w branży od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykwalifikowani specjaliści prowadzą kursy, szkolenia i seminaria umożliwiające uzyskanie kwalifikacji do pracy na nowych stanowiskach, a także podnoszące i doskonalące kwalifikacje zawodowe na stanowiskach obecnie zajmowanych. Ponadto MONS koordynuje bezpieczeństwo i higienę pracy w dużych projektach infrastrukturalnych, takich jak budowa dróg, autostrad, mostów czy wiaduktów oraz prowadzi kursy na operatora wózków widłowych, suwnic, żurawia przeładunkowego i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Piastowska 29, Będzin, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37533)
Shopping (387)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Tychy (1011)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1011)
Groupon (1048)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry