Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na capoeira: miesięczny za 59,99 zł i więcej opcji w Unicar Capoeira Katowice (do -53%)

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wszechstronny trening zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających sportowców znudzonych tradycyjnymi rodzajami aktywności fizycznej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Terminy zajęć w grupach - początkującej 
pon. 17:30-19, śr. 18-19:30, pt. 17:30-19, sob. 11-12.30; zaawansowanej - pon.19-20:30, śr. 18-19:30, pt. 19 -20:30; zajęcia w grupie dziecięcej - pon. 17- 18, pt. 17-18.
Konieczna rezerwacja tel. 509 059 570 lub mailowo: capounicar@go2.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki capoeira:

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 3-miesięczny karnet.

Terminy zajęć

Grupa początkująca: pon. 17.30-19, śr. 18-19.30, pt. 17.30-19, sob. 11-12.30.
Grupa zaawansowana: pon. 19-20.30, śr. 18-19.30, pt. 19-20.30.
Zajęcia w grupie dziecięcej: pon. 17-18, pt. 17-18.

Stworzona przez brazylijskich niewolników capoeira to rodzaj rytmicznej sztuki walki wywodzącej się z rytualnych tańców afrykańskich. Od innych sztuk walk odróżnia ją to, że łączy w sobie elementy tańca i akrobatyki. W capoeirze jest się w ciągłym ruchu i skupia się przede wszystkim na unikach, a nie na ciosach. Zajęcia działają pobudzająco na wszystkich, którzy czują, że ich ciało odmówiło współpracy.

Unicar Capoeira Katowice

Ośrodek należy do grupy Uniao Internacional de Capoeira Regional (Unicar), która powstała w 2002 roku na bazie wcześniejszej organizacji Associasao de Capoeira Mestre Vermelho 27 i jest obecna w Brazylii, Niemczech, Polsce, Portugalii i na Ukrainie. Instruktorzy i kierownicy ośrodków mają za sobą wieloletnie doświadczenie treningowe i szkolenia w centrali grupy w Salvador da Bahia w Brazylii. Ponieważ kolebką capoeira w Polsce jest Śląsk, historia katowickiej filii ściśle wiąże się z początkami tej sztuki walki w kraju. Można tutaj trenować m.in. pod okiem contramestre Sem Memoria, posiadacza najwyższego stopnia capoeira wśród Polaków, prekursora tej sztuki walki w Polsce, założyciela i prezesa Polskiego Stowarzyszenia Capoeira.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Mickiewicza 11, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26783)
Shopping (1452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Tychy (1219)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1219)
Groupon (1255)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry