Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia CrossFit® za 79,99 zł i więcej opcji w CrossFit Hussars w Katowicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Trening CrossFit® pozwala nie tylko wymodelować sylwetkę, ale też rozwinąć wszechstronnie sprawność organizmu

Groupon ważny przez 1 miesiąc i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze karty członkowskiej. Karta członkowska płatna dodatkowo 20 zł.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Karnet na zajęcia CrossFit®:

  • 79,99 zł za karnet na 4 wejścia (do wykorzystania przez miesiąc),
  • 149,99 zł za karnet na 8 wejść (do wykorzystania przez 2 miesiące).

Do dyspozycji uczestników zajęć pozostają 2 profesjonalne, bogato wyposażone sale CrossFit®. Na każdej z nich znajduje się m.in. wolnostojąca klatka funkcjonalna. Dodatkowo klub posiada 1 salę gimnastyczną wyposażoną w system mocowania TRXów i worków bokserskich. Na sali została położona profesjonalna podłoga Gerflor wyróżniająca się dużą amortyzacją (wysoka ochrona przeciw urazom) oraz powłoką antypoślizgową.

Grafik zajęć dostępny jest tutaj.

CrossFit Hussars

Wszechstronny rozwój sprawności organizmu poprzez zdobywający coraz większą popularność na całym świecie trening siłowo-kondycyjny CrossFit® to propozycja, jaką przedstawia największy klub CrossFit® w Katowicach. Jest on szczególnie wart uwagi nie tylko ze względu na sporą przestrzeń do ćwiczeń (3 sale treningowe) ale przede wszystkim z uwagi na formułę treningów, które zawsze realizowane są pod okiem wykwalifikowanych trenerów CrossFit® - nikt nie jest pozostawiony sam sobie.

CrossFit® jest programem uniwersalnym, przeznaczonym zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców. Ćwiczą go wyczynowi sportowcy, jednostki specjalne (np. Marins, Navy Seans), strażacy czy też policjanci. Na zajęciach rozwinąć można aż 10 cech motorycznych (m.in. wytrzymałość, siła, elastyczność, moc, prędkość, koordynacja i więcej), dzięki czemu osoby ćwiczące czerpać mogą zalety z wielu dyscyplin sportowych poświęcając czas tylko na jeden rodzaj treningu.

Co ważne, trening CrossFit® świetnie i szybko modeluje ciało.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Żyzna 2, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28360)
Shopping (1451)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Tychy (1220)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1220)
Groupon (1256)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry