Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem dla 2 osób za 44,99 zł i więcej opcji w Paintball Zone Bieruń (do -54%)

80 złod44,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zastrzyk adrenaliny i dawka dobrej zabawy na przestronnym polu do gry

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. liczba graczy to 8 os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska - informacja na miejscu. Dodatkowe kulki w cenie: 100 szt./osoba za 15 zł. Możliwość wielokrotnego dokupowania pakietu.
Konieczna rezerwacja tel. 513 043 400 z podaniem kodu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem:

  • 44,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób,
  • 79,99 zł zamiast 160 zł za grę dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 240 zł za grę dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 320 zł za grę dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 10 osób.

Zanim powietrze zaczną przecinać barwne kulki, uczestnicy gry zaopatrzą się w niezbędny sprzęt. Mundur, pas, faty, maska termiczna, butla HP z gazem bez ograniczeń oraz marker. Najnowsze markery marki Tippmann model FT12 pozwolą cieszyć się bitwą w bezpiecznych warunkach. Tym bardziej, że pakiet obejmuje opiekę instruktorską. Gra, w zależności od preferencji uczestników, odbywa się na polu leśnym lub speedballowym. Po potyczce istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

Paintball Zone Bieruń

Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu, zainspirowała grupę ludzi do stworzenia profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zamiłowanie do aktywnego trybu życia, jak również otwartość i charyzma założycieli sprawiły, że Paintball Zone Bieruń szybko stał się rozpoznawalny na Śląsku. Zwłaszcza, że cyklicznie organizuje turnieje ligowe, lokalne oraz międzynarodowe (np. Polska Liga Paintballowa, Leśny PoGrom, Central European Paintball League).

Firma dysponuje w Bieruniu poligonem (2 ha terenu leśnego z przeszkodami naturalnymi i sztucznymi, np. opony, domki, przeszkody z desek, beczek, starych samochodów) i polem do speedballa z prawie 50 balonami. Na terenie pola Paintball Zone znajduje się duża strefa rekreacyjna, z zadaszoną altaną, gdzie po emocjonujących paintballowych rozgrywkach można odpocząć przy smażonej kiełbasce z ogniska. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pracownicy zjawili się z profesjonalnym sprzętem w dowolnym zakątku Polski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Poligon Paintball Zone
ul. ul. Chemików, 43-150 Bieruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (111233)
Shopping (74)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Tychy (1082)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1082)
Groupon (1110)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry