Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzinna sesja fotograficzna w wybranej tematyce za 99,99 zł i więcej opcji w Szymon Cydzik Photography

200 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja fotograficzna jest okazją do eksperymentowania z wizerunkiem lub utrwalenia ważnych momentów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dojazd poza terenem Bytomia za dopłatą, w zależności od odległości. Sesje mogą się także odbywać u klienta w domu lub w ustalonym wcześniej plenerze.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 985 225 .
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

wybrana sesja fotograficzna

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za godzinną sesję fotograficzną (3 wydrukowane i obrobione zdjęcia)
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 1,5-godzinną sesję fotograficzną (5 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)
  • 159,99 zł zamiast 400 zł za 2-godzinną sesję fotograficzną (7 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)

Sesje tematyczne do wyboru:

  • portret
  • rodzina i dzieci
  • sensual 
  • akt

Zdjęcia w formacie 20 x 30 (lub zbliżonym).

Szymon Cydzik Photography

Fotograf wykonuje sesje o zróżnicowanej tematyce, np. portretowe, dla rodzin z dziećmi, sensualne, ślubne i inne dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta. Duże doświadczenie, wyczucie estetyki i nieszablonowe podejście do każdego projektu, sprawia iż zdjęcia nabiorą wyjątkowego charakteru oraz staną się pamiątka na długie lata.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bytom
Katowicka 35 (Budynek Technikum nr 4),
wejście od Pl. Klasztornego, Bytom, SLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19601)
Shopping (905)
Bilety (143)
Hotele
lokalne
Tychy (1140)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1140)
Groupon (1168)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry