Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzina jazdy quadem ze szkoleniem teoretycznym za 139,99 zł i więcej opcji w Wypożyczalni Pogoria IV

od139,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Emocjonująca jazda quadem po terenie o zróżnicowanym poziomie trudności

Groupon ważny do 31.10.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Wypożyczający musi być osobą pełnoletnią, posiadającą prawo jazdy kat. B.  
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia jazdy i szkolenia ze względu na niekorzystne warunku atmosferyczne lub inne okoliczności losowe. Możliwość przedłużenia wypożyczenia quada o kolejne godziny za dodatkową opłatą. Kaucja zwrotna (200 zł, zwracana po oddaniu nieuszkodzonego pojazdu). Przy podpisaniu umowy wymagane są: dokument tożsamości (dowód osobisty) oraz prawo jazdy. Oferta dotyczy quadów o pojemności 300 cm3. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 800 514. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

Wypożyczenie quada ze szkoleniem teoretycznym (10 min):

  • 139,99 zł za wypożyczenie quada na 1 godzinę dla 1 osoby,
  • 159,99 zł za wypożyczenie quada na 1 godzinę dla 2 osób,
  • 259,99 zł za wypożyczenie quada na 2 godziny dla 1 osoby,
  • 279,99 zł za wypożyczenie quada na 2 godziny dla 2 osób.

Dla zainteresowanych: pamiątkowe zdjęcie na quadzie wysłane na adres mailowy.

Quad jest maszyną na czterech kołach będącą połączeniem samochodu terenowego i motocyklu. Pozwala poruszać się w każdych warunkach – nawet po ekstremalnie trudnym terenie. 

Tym samym po odbyciu krótkiego szkolenia teoretycznego, podczas którego instruktor omawia podstawy technik jazdy i zasady bezpieczeństwa, można spodziewać się godziny (lub dwóch) pełnej niecodziennych doznań.  


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wypożyczalnia sprzętu sportowego i ogrodniczo-gospodarczego Pogoria IV
ul. Karsów 9, Wojkowice Kościelne, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36664)
Shopping (1246)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Tychy (1039)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1039)
Groupon (1036)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry