Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czesne w przedszkolu sportowym: miesięczne za 199,99 zł i więcej opcji w Akademii Małego Sportowca w Katowicach

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jedyne na Śląsku niepubliczne przedszkole sportowe z własnym zapleczem rekreacyjnym

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dla klientów Groupon wpisowe 200 zł zamiast 400 zł. Tel. kontaktowy: 880 185 220, 696 084 154.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł za 1-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 499,99 zł za 3-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 999,99 zł za 6-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym.

Akademia Małego Sportowca

15 lat temu dwójka nauczycieli, świeżo upieczonych absolwentów katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, założyła firmę oferującą pozaszkolne zajęcia aktywności ruchowej. Wspieranie rozwoju dzieci poprzez sport było bowiem dla nich priorytetem. Przekonani, że ruch odgrywa ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka, w kolejnych latach założyli szkołę i przedszkole sportowe. To ostatnie proponuje połączenie opieki i wysokiej jakości kształcenia z różnorodnymi formami zajęć ruchowych. Pod opieką nauczycieli, trenerów i pedagogów pozostają tutaj starszaki, a w grupie żłobkowej dzieci poniżej 3 lat. Wykorzystując własne zaplecze rekreacyjne, kadra akademii prowadzi m.in. naukę pływania, gimnastykę, piłkę nożną, jogę, judo, taniec, squash i jazda na nartach. Akademia Małego Sportowca organizuje także zajęcia ruchowe (fitness i basen) dla mam z maluchami od 3. miesiąca życia, obozy letnie dla dzieci i zimowe wyjazdy rodzinne na narty wraz ze szkoleniem najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Wesoła 7, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18717)
Shopping (787)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Tychy (1141)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1141)
Groupon (1169)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry