Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł: bezterminowa karta upoważniająca do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice

19,99 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Korporacja City Taxi: największa korporacja taksówkowa na Śląsku

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje cen ustalonych na dojazdy na lotnisko, zakupów, przesyłek, dopłat do samochodów VIP, van, combi. Oferta wyłącznie dla klientów indywidualnych. Oferta wyłącznie na terenie woj. śląskiego.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Regulamin korzystania z karty na stronie Partnera -http://www.citytaxi.katowice.pl.
Rezerwacja: odbiór karty osobiście w siedzibie City Taxi po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (32 203 77 77, 32 201 01 01) lub wysyłka pocztą (list priorytetowy) - bez dodatkowych opłat. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Jeśli od dawna wozisz się z pomysłem bycia wożonym, nie musisz robić kariery w polityce, biznesie czy filmie. Wystarczy, że dzięki dzisiejszemu grouponowi skorzystasz z usług Korporacji City Taxi.

Oferta
14,99 zł za bezterminową kartę upoważniającą do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice na terenie województwa śląskiego.

Korporacja City Taxi
250 - tyle taksówek posiada firma, co czyni ją największą korporacją na Śląsku. Jednak już na miano lidera w branży zapracowała szeroką ofertą usług i szybką ich realizacją. Przewóz osób pod wskazany adres, obsługa uroczystości, wynajem kierowców, odprowadzenie auta klienta, wymiana kół - to tylko kilka z usług dostępnych w Korporacji City Taxi. W wykonaniu zleceń nieoceniony okazuje się najnowszy system dyspozytorski, łączność cyfrowa i zatrudnienie profesjonalnej załogi, która włada językami obcymi. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by przez chwilę szoferem partnera biznesowego zza granicy był kierowca luksusowego auta klasy premium.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
ul. Grabowa 2, 40-172 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Tychy (1079)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1079)
Groupon (1107)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry