Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Spływ kajakowy rzeką Łebą, Łupawą, Słupią lub Bukowiną od 44,99 zł i więcej opcji w FAMILYday

od44,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Spływ dla 2 osób na trasach o różnych stopniach trudności do wyboru z transportem kajaków oraz ogniskiem na zakończenie spływu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wypożyczenie kajaku, wioseł, kamizelek, transport do miejsca spływu i transport powrotny, parking dla samochodów oraz ognisko w cenie. Nocleg pod namiotami (konieczność posiadania własnych) w opcjach 4. i 5. w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 606 726 870 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

 • 44,99 zł za spływ dla 2 osób rzeką Łebą lub Łupawą,
 • 49,99 zł za spływ dla 2 osób rzeką Łebą,
 • 59,99 zł za spływ dla 2 osób rzeką Łupawą lub Słupią,
 • 45 zł za 1 osobowy spływ rzeką Bukowiną,
 • 99,99 zł za 2-dniowy spływ dla 2 osób rzeką Łebą,
 • 149,99 zł za 3-dniowy spływ dla 2 osób.

Jednodniowy spływ kajakowy rzeką Łebą lub Łupawą dla 2 osób:

1) Rzeka Łeba: spływ na trasie Lębork – Chocielewko, ok. 50 km od Trójmiasta. Odcinek przeznaczony jest dla osób szukających relaksu i odpoczynku na łonie natury oraz dla tych, którzy chcą się obyć z wodą i rozpocząć przygodę z kajakiem. Woda jest spokojna, dlatego można nauczyć się wiosłowania i prowadzenia kajaku przy okazji można zobaczyć średniowieczny Lębork. 

 • Poziom trudności: łatwy
 • Dystans: 10 km
 • Czas trwania: ok. 3 godziny

2) Rzeka Łupawa: spływ na trasie Zawiaty – Kozin, ok. 70 km od Trójmiasta. Odcinek przeznaczony dla osób chcących wypocząć na łonie natury, ale także zaznać nuty adrenaliny. Możliwość wydłużenia spływu do Podkomorzyc (odcinek trudny).

 • Poziom trudności: średni
 • Dystans: 12 km

Jednodniowy spływ kajakowy rzeką Łebą dla 2 osób:

1) Rzeka Łeba: spływ na trasie Łęczyce-Lębork, ok. 40 km od Trójmiasta. Rzeka kręta, ze zwalonymi drzewami na trasie. Trasa przeznaczona dla osób szukających przygód ale nie ekstremalnych wyzwań.

 • Poziom trudności: trudny
 • Dystans: 16 km
 • Czas trwania: ok. 5 godzin

Jednodniowy spływ kajakowy rzeką Łupawą lub Słupią dla 2 osób:

1) Rzeka Słupia: spływ w malowniczej okolicy na trasie Soszyca - Gołębia Góra, ok. 75 km od Trójmiasta. Trasa przeznaczona dla osób początkujących z doświadczeniem kajakarskim (rzeka kręta, ze zwalonymi drzewami)

 • Poziom trudności: średni
 • Dystans: 9 km
 • Czas trwania: ok. 4 godzin

2) Rzeka Łupawa: spływ na trasie Kozin - Łupawa, ok. 80 km od Trójmiasta. Przeznaczony dla osób szukających przygody i adrenaliny, nie dla amatorów. Spływ ten wymaga wytrzymałości i odpowiedniej kondycji. Na trasie napotkać można zwalone drzewa, kamienie, szybki nurt, przenoski itp.

 • Poziom trudności: trudny/bardzo trudny
 • Dystans: 19 km
 • Czas trwania: ok. 6 godzin

Jednodniowy spływ kajakowy rzeką Bukowiną dla 1 osoby:

3) Rzeka Bukowina: spływ na trasie Siemirowice-Kozin, ok. 70 km od Trójmiasta. Przeznaczony dla osób szukających przygody i adrenaliny, nie dla amatorów. Spływ ten wymaga wytrzymałości i odpowiedniej kondycji. Na trasie napotkać można zwalone drzewa, kamienie, szybki nurt, przenoski itp.

 • Poziom trudności: trudny/bardzo trudny
 • Dystans: 12 km
 • Czas trwania: ok. 5 godzin

2-dniowy spływ kajakowy dla 2 osób:

Spływ o różnym stopniu trudności na trasie np.: Łeba Łęczyce - Mosty (Lębork) - Chocielewko, Zawiaty - Kozin - Łupawa, Soszyca - Gołębia Góra- J. Głębokie. W cenę wliczony jest dowóz kajaków na miejsce startu, wynajem kajaków 2 lub 1 osobowych na 2 dni jak i ich odbiór. Organizator pomaga w organizacji i rezerwacji noclegu (płatność za nocleg we własnym zakresie na miejscu). Konieczny kontakt tel. 606 726 870.

3-dniowy spływ kajakowy dla 2 osób:

Spływ o różnym stopniu trudności na trasie np.: Łeba Boże Pole - Łęczyce - Mosty (Lębork) - Chocielewko, Łupawa Zawiaty - Kozin - Łupawa - Łebień, Słupia Sulęczyno - Soszyca - Gołębia Góra - J. Głębokie itp. W cenę wliczony jest dowóz kajaków na miejsce startu, wynajem kajaków 2 lub 1 osobowych na 2 dni jak i ich odbiór. Organizator pomaga w organizacji i rezerwacji noclegu (płatność za nocleg we własnym zakresie na miejscu). Konieczny kontakt tel. 606 726 870.

Każdy spływ kajakowy obejmuje:

 • wypożyczenie kajaku 2-osobowego (2 miejsca w kajaku) lub kajaku z dostawką dla dziecka do 7 lat (kajak 3-osobowy), wioseł oraz kamizelek asekuracyjnych
 • transport kajaków: na początek spływu oraz z końca spływu
 • transport kierowców po spływie do samochodów 

FAMILYday

Spływy kajakowe to atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku, a przy tym jeden z najprostszych sposobów na spędzenie czasu wolnego na łonie natury w gronie rodziny, przyjaciół lub solo. FAMILYday zachęca do pływania po Kaszubach, które charakteryzuje urozmaicony teren. Jeśli wierzyć starej legendzie Bóg stworzył ten region na samym końcu, korzystając z „budulca”, który pozostał mu po wykreowaniu krain na całym świecie. Stąd też nie sposób się nudzić na spływach kajakowych rzeką Słupią, Łupawą, Łebą, Bukowiną czy Radunią. Tym bardziej że wodna wycieczka odbywa się na zakupionych przez FAMILYday kajakach firmy Prijon, które mają opinię najlepszych w swojej klasie. Gwarantują wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Ci, którzy z kajakarstwem nie mieli wcześniej do czynienia, na czas spływu mogą skorzystać z pomocy przewodnika lub ratownika. Ponieważ Kaszuby mają wiele atrakcji do zaoferowania, warto zdecydować się na nocleg w namiocie na terenie FAMILYday. Spływ może bowiem być początkiem przygody, w trakcie której firma zorganizuje paintball, jazdę konną w pobliskiej stadninie czy ognisko.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Cewice
PKWN 21B, Cewice, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39395)
Shopping (369)
Bilety (105)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (851)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (851)
Groupon (1532)
MyDeal (3)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry