Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rehabilitacja kręgosłupa: konsultacja (29,99 zł) z terapią (od 99,99 zł) w Pomorski Rehabilitant - 3 lokalizacje

100 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowa terapia kręgosłupa obejmuje konsultację fizjoterapeutyczną lub lekarską, ocenę stanu postawy, diagnozę, ćwiczenia i więcej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych pacjentów gabinetu.
Dodatkowe informacje: podczas jednej sesji Pacjent po zdiagnozowaniu może skorzystać z 2 wybranych zabiegów fizykoterapeutycznych. W skład oferty wchodzą 2 wybrane zabiegi fizykoterapeutyczne ustalone przez specjalistę - ćwiczenia i instruktaże ćwiczeń.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/  z równoczesnym wysłaniem maila na adres pomorskirehabilitant@poczta.fm z załączeniem grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Kalendarz rezerwacji służy tylko do umówienia konsultacji, terminy pozostałych zabiegów są uzgadniane indywidualnie podczas spotkania. W przypadku braku dogodnych terminów w kalendarzu sugerowany kontakt telefoniczny pod numerem 515 314 704.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł zamiast 100 zł za konsultację fizjoterapeutyczną
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za 5 sesji i 1 konsultację (podczas pierwszej sesji),
  • 189,99 zł zamiast 600 zł za 10 sesji i 1 konsultację (podczas pierwszej sesji),
  • 279,99 zł zamiast 900 zł za 15 sesji i 1 konsultację (podczas pierwszej sesji),

W skład oferty wchodzą 2 wybrane zabiegi fizykoterapeutyczne ustalone przez specjalistę - ćwiczenia i instruktaże ćwiczeń.

  • Diagnoza kręgosłupa: ułożenie miednicy i kończyn dolnych, określenie powiązanych chorób wewnętrznych.
  • Ćwiczenia rehabilitacyjne: poprawa elastyczności mięśni i stawów, a przez to ruchomości kończyn.
  • Wybrane zabiegi fizjoterapeutyczne i fizykalne: laser, elektroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki – działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
  • Terapie manualne, których celem jest rozpoczęcie oddziaływania na przyczyny dolegliwości.

Kompleksowa terapia kręgosłupa obejmuje konsultację fizjoterapeutyczną lub lekarską, ocenę stanu postawy, diagnozę, terapie manualne, zabiegi z zakresu fizykoterapii, tj.: laser, elektroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, ćwiczenia i wiele więcej

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie pacjent spotka się z fizjoterapeutą, który przeprowadza wywiad, ocenia stan postawy, dokonuje diagnozy kręgosłupa (tj. bada ułożenie miednicy i kończyn dolnych, określa powiązane choroby wewnętrzne) i po zidentyfikowaniu źródła problemów z nim dobiera odpowiednie ćwiczenia stabilizujące i wzmacniające mięśnie i stawy. Terapia manualna jest uzupełniana o zabiegi fizykalne i fizjoterapeutyczne, m.in. laseroterapię, elektroterapię czy leczenie ultradźwiękami. Kompleksowe działania pozwalają poprawić ruchomość kończyn i zwiększyć sprawność, łagodzą stany bólowe i zapalne układu ruchu oraz pomagają przy dolegliwościach pleców spowodowanych niewłaściwą postawą, brakiem ruchu czy kontuzjami. Jest to kompleksowe postępowanie w przypadku występowania bólów kręgosłupa różnego pochodzenia, zapewniające wyleczenie dolegliwości.

Centrum Rehabilitacji Pomorski Rehabilitant

Na terenie obiektu – przystosowanego dla osób niepełnosprawnych – znajdują się specjalne pomieszczenia do fizykoterapii, masażu i terapii manualnych. Doświadczenie fizjoterapeutów, aparatura medyczna i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń umożliwiają kompleksową terapię w przypadku różnych schorzeń. Najefektywniejsze metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu, takie jak osteopatia, chiropraktyka, terapia manualna, ortopedia, czy fizjoterapia pomogą w osiągnięciu planowanych efektów przy schorzeniach kręgosłupa oraz stawów obwodowych. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gabinet Fizjoterapii, Rehabilitacji i Terapii Manualnych. Kompleksowe Leczenie Bólów Kręgosłupa i Stawów
Kartuska 404
(w budynku "Przychodni Jasień)
Współczesna 1N
(w budynku "Przychodni Borkowo)
Jabłoniowa 29a lok. 1
(w budynku "Przychodni Jabłoniowa")
Gdańsk, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26773)
Shopping (1504)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (1202)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1202)
Groupon (1921)
Infobuzer (11)
Fastdeal (7)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry