Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Poczuj się bezpiecznie pod wodą! Od 49 zł zamiast 200 zł za naukę podstaw nurkowania Intro Dive dla 1, 2 lub 4 osób w Centrum Techniki Nurkowej w Gdyni!

200 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 76%
..............................................................................................
3 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kupon ważny do 15.02.2017 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.
  • Konieczna rezerwacja terminu - tel. 508 069 055 lub za pomocą formularza: www.centrum-nurkowe.pl/o-nas/aktualnosci/intro-dive-realizacja-kuponow-grupowych.html, postępując zgodnie z instrukcjami.
  • 1 kupon = nauka podstaw nurkowania Intro Dive (1 godz. teorii i 2 godz. praktyki) plus pamiątkowe zdjęcie z zajęć dla 1 lub 2 lub 4 osób.
  • Należy zabrać ze sobą ręcznik, klapki oraz strój kąpielowy.
Aż 3 godziny nauki pod okiem doświadczonego instruktora! Poznaj teorię i praktykę nurkowania!Poczuj się bezpiecznie pod wodą! Szkolenie zakończy się zrobieniem pamiątkowego, podwodnego zdjęcia! Znakomity pomysł na oryginalny prezent na każdą okazję! Spełnij marzenie bliskiej Ci osoby! Do wyboru masz:nauka podstaw nurkowania Intro Dive dla 1 osoby za 49 zł zamiast 200 zł,nauka podstaw nurkowania Intro Dive dla 2 osób za 95 zł zamiast 400 zł,nauka podstaw nurkowania Intro Dive dla 4 osób za 129 zł zamiast 800 zł. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się marzyć o nurkowaniu w oceanie i znajdowaniu zatopionych wraków lub o odkrywaniu fascynującego świata raf koralowych? Zapewne tak, ale żeby bezpiecznie czuć się pod wodą, warto zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności. Dzięki naszej ofercie będziesz o krok bliżej od spełnienia marzeń! Zapraszamy do Centrum Techniki Nurkowej na naukę podstaw odkrywania fascynującego, podwodnego świata!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Armii Krajowej 22, Gdynia
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37213)
Shopping (1264)
Bilety (177)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (961)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (961)
Groupon (857)
Infobuzer (15)
Fastdeal (3)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry