Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiety badań diagnostycznych od 54,99 zł w Rodzinnym Centrum Medycznym Feniks w Gdańsku (do -49%)

108 złod54,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 49%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Skuteczny sposób na ogólną ocenę stanu zdrowia dla kobiet i mężczyzn, 2 pakiety do wyboru: ogólny i metaboliczny

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Konieczna rezerwacja tel. 58 342 71 29. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

By móc odrodzić się jak Feniks z popiołów, trzeba najpierw ocenić, co powoduje spalanie organizmu. Sprawdź kompleksowo kondycję swojego ciała, wykonując pakiet badań diagnostycznych w Rodzinnym Centrum Medycznym Feniks w Gdańsku.

Oferta
Pakiet badań diagnostycznych w 1 z 2 opcji:

1) 54,99 zł zamiast 108 zł za pakiet ogólny,
2) 84,99 zł zamiast 156 zł za pakiet metaboliczny.

Pakiet ogólny:

 • morfologia krwi obwodowej z różnicowaniem leukocytów,
 • odczyn opadania krwinek czerwonych (OB),
 • badanie ogólne moczu,
 • elektrolity w surowicy (sód, potas, chlorki),
 • profil lipidowy (cholesterol, triglicerydy, cholesterol HDL, cholesterol LDL),
 • glukoza w osoczu,
 • kwas moczowy i kreatynina w surowicy.

Pakiet metaboliczny:

 • glukoza w osoczu,
 • profil lipidowy (cholesterol, triglicerydy, cholesterol HDL, cholesterol LDL),
 • kwas moczowy, kreatynina i mocznik w surowicy,
 • białko całkowite,
 • albumina,
 • bilirubina całkowita,
 • sód, potas, magnez, wapń w surowicy,
 • żelazo,
 • aminotransferaza alaninowa (ALT),
 • aminotransferaza asparaginianowa (AST),
 • dehydrogenaza mleczanowa (LDH).

Zestaw badań diagnostycznych pozwali nie tylko na określenie ogólnego stanu zdrowia, ale i wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Wchodząca w skład pakietu morfologia krwi ułatwi ocenę funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz umożliwi sprawdzenie m.in. poziomu cukru, żelaza oraz kreatyniny, zaś analiza moczu wskaże zawartość białka w organizmie oraz pozwoli na wykluczenie chorób metabolicznych, cukrzycy czy zakażeń układu moczowego.

Rodzinne Centrum Medyczne Feniks
Miejsce, w którym opiekę medyczną znajdzie cała rodzina, zarówno w ramach kontraktu placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i odpłatnie. Personel Centrum stanowią wykwalifikowani lekarze: pediatra, lekarz rodzinny oraz pielęgniarki rodzinne z długoletnim stażem pracy. Poza podstawową opieką zdrowotną na miejscu można skorzystać z usług chirurga i dermatologa, zaszczepić się, wykonać badania diagnostyczne.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gdańsk
ul. Dworska 27, 80-506 Gdańsk

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97876)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (990)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (990)
Groupon (1633)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry