Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne i badanie optometryczne: 29,99 zł za groupon o wartości 100 zł i więcej opcji w K&M Optyk w Gdyni

100 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość wyboru szkieł redukujących odblaski, reagujących na światło słoneczne lub zapewniających wyraźne widzenie na każdą odległość

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu okaż wydrukowany groupon.  Wartość zakupionego gouponu jest odliczania od wartości zakupu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  58 665 78 97. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zakup okularów + bezpłatne badanie optometryczne:

  • 29,99 zł za groupon wart 100 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną,
  • 39,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów ochronnych marki UVEX,
  • 49,99 zł za groupon wart 400 zł na zakup okularów progresywnych Wideview Identity light Transitions VII.

  • Szkła z powłoką antyrefleksyjną: redukują dostęp sztucznego światła do oka I podnoszą komfort widzenia, dlatego są zalecane do pracy przy komputerze, przy sztucznym oświetleniu i do jazdy samochodem w nocy.
  • Okulary korekcyjno-ochronne marki UVEX cechuje zwiększona ochrona przed zagrożeniami w pracy, okulary „prywatne” nie posiadają określonej klasy wytrzymałości mechanicznej, komfort pracy, brak konieczności stosowania okularów nakładkowych na okulary „prywatne”, uniknięcie narażenia „prywatnych” okularów na uszkodzenia podczas wykonywanej pracy.
  • Szkła progresywne firmy JAI KUDO - Wideview Identity Light z powłoką antyrefleksyjną Stayclean Extreme w wersji na lato z fotochromem Transitions Signature VII wykorzystują zaawansowaną analizę stylu życia danej osoby, co umożliwia maksymalne odzwierciedlenie jej indywidualnych potrzeb w zakresie zachowań wzrokowych np. podczas wykonywania pracy, codziennych czynności, uprawiania hobby. Ponadto w oparciu o preferencje wzrokowe klienta obliczana jest zmienna powierzchnia (krzywizna) bazowa soczewki, co nie tylko wpływa na poprawę jakości widzenia, ale także determinuje kształt soczewki, czyniąc ją wyjątkowo estetyczną i lżejszą.

Soczewki Transitions® Signature™ VII to wyjątkowa propozycja JAI KUDO dla bardzo szerokiej grupy użytkowników okularów. Oferują one najlepsze jak dotąd połączenie zabarwienia na zewnątrz, szybkości ponownego rozjaśniania oraz pełnej przejrzystości w pomieszczeniach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gdynia
ul. Unruga 106, Gdynia

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (42509)
Shopping (270)
Bilety (121)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (895)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (895)
Groupon (1593)
MyDeal (3)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry