Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Odprężający floating od 74,99 zł w Vanity Day Spa (do -53%)

130 złod74,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja floatingu sprzyja relaksowi i odpoczynkowi od codziennych obowiązków; 2 lub 3 wizyty przedłużą pozytywne efekty

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Odprężający floating:

  • 74,99 zł zamiast 130 zł za 1 sesję,
  • 139,99 zł zamiast 260 zł za 2 sesje,
  • 184,99 zł zamiast 390 zł za 3 sesje.

Floating

Odbywa się w specjalnie do tego zaprojektowanych kapsułach odpływowych. Seans polega na unoszeniu się na wodzie w kapsule, w której po zamknięciu jesteśmy zupełnie odcięci od bodźców bombardujących nasze zmysły. Woda podgrzewana jest do temperatury ciała, dzięki czemu uczestnik seansu w pewnym momencie przestaje odczuwać wodę i ma wrażenie, że unosi się w powietrzu. Celem tego jest wprowadzenie w stan głębokiego relaksu.

Seans w kapsule odpływowej

Podczas seansu można być w kostiumie kąpielowym bądź bez. Kapsuły odpływowe są umieszczone w oddzielnych pokojach z osobną łazienką, co sprawia, że jest zapewniona intymność. Po wejściu do kapsuły i zamknięciu wieka kładziemy się na wodzie. Poziom wody wynosi mniej więcej 30 cm, jednak dzięki wysokiej zawartości soli Epson można się na niej unosić. W kapsule można wyłączyć niewielkie lampki lub pozostawić je włączone. Z głośników docierać będzie kojąca muzyka. Zazwyczaj jest to nagranie dźwięków natury, które w pewnym momencie cichną, by powrócić pod koniec seansu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Vanity Day Spa
I Armii Wojska Polskiego 26 / lok 1U, Gdynia, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28241)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (1256)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1256)
Groupon (2025)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry