Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Liposukcja ultradźwiękowa

320 złod29
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 91%
..............................................................................................
36 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jeśli potrzebujesz wsparcia wwalce o szczuplejszą sylwetkę, wybierz rozwiązanie nieinwazyjne iprzede wszystkim skuteczne. Zkuponempromocyjnym Infobuzer za liposukcję ultradźwiękową nawybraną partię ciała, termoaktywną maską redukująca cellulit irozstępy oraz dodatkowo pomiar tkanki tłuszczowej iprocentu wody worganizmie zapłacisz: 29 zł zamiast 320 zł. Partie ciała dowyboru: uda, ramiona, pośladki, brzuch zbiodrami. Liposukcja ultradźwiękowa tomodelowanie kształtów ciała ipozbycie się zbędnego tłuszczu przy pomocy ultradźwięków. Rozbijają one błony komórkowe komórek tłuszczowych, ułatwiając tym samym liposukcję. Dzięki temu można stracić kilka centymetrów np. wobwodzie bioder czy ud. Zabieg jest polecany przede wszystkim osobom mającym problemy znadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. wokolicach bioder, ud, brzucha, pośladków, ramion. Dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych zmniejsza się obwód ciała wmiejscu poddanym zabiegowi. Redukcji ulega również cellulit, a skóra staje się gładsza ibardziej jędrna. Pamiętaj, że najlepsze efekty uzyskasz poddając się serii zabiegów. Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. Kliknij Kup Teraz !
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Pracownia Fryzur Beverly Hills Okulickiego 2a lok. 13 80-041 Gdańsk http://pracowniafryzur.letnet.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28945)
Shopping (1346)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (1068)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1068)
Groupon (1662)
Infobuzer (15)
Fastdeal (4)
MyDeal (4)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry