Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora żurawi wieżowych (3190 zł) lub samojezdnych (4200 zł) w Maukran Training Center w Gdyni

4500 złod3190
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 29%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenie obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. Wymagany stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku operatora żurawi wieżowych/samojezdnych potwierdzony zaświadczeniem lekarskim. Badania w cenie
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Materiały szkoleniowe w cenie. Groupon nie obejmuje noclegu. Po ukończonym kursie osoba otrzymuje dokumenty potwierdzające ukończenie kursu i jest kierowana na egzamin.
Konieczna rezerwacja tel. 535 701 916. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs na operatora żurawi:

  • 3190 zł zamiast 4500 zł za kurs na operatora żurawi wieżowych (kat. I Ż),
  • 4200 zł zamiast 6000 zł za kurs na operatora żurawi samojezdnych (kat. II Ż) z ograniczeniem do 50 t.

Kurs na operatora żurawi wieżowych (kat. I Ż):

  • 2 tygodnie szkolenia
  • praktyka: 80 godzin
  • teoria: 40 godzin

Kurs na operatora żurawi samojezdnych (kat. II Ż):

  • 2 tygodnie szkolenia
  • praktyka: 40 godzin
  • teoria: 40 godz.

Czas trwania szkolenia - 2 tygodnie dla obu kursów.

Maukran

Od 2007 roku, czyli daty rozpoczęcia działalności w branży usług dźwigowych, firma zrealizowała liczne projekty budowalne w Trójmieście i na Pomorzu, a także wykonała wiele inwestycji w zakresie obsługi żurawi wieżowych i usług dźwigowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Poza doświadczeniem zdobywanym w trakcie współpracy z najważniejszymi i największymi firmami w branży, Maukran stawia na profesjonalne przygotowanie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Dowodzą tego regularnie przeprowadzane szkolenia i kursy wewnętrzne, a także zlecenia badań i nakaz noszenia specjalistycznej odzieży ochronnej w trakcie pracy.

Obok obsługi żurawi wieżowych na terenie Polski, Niemiec i Skandynawii, drugi filar firmy stanowi działalność szkoleniowa – organizacja kursów na operatora żurawi wieżowych i samojezdnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gdynia
ul. Plac Kaszubski 8/311, 81-350 Gdynia, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99819)
Shopping (71)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (995)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (995)
Groupon (1638)
Klub Zniżek (100)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry