Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Intro nurkowe (69,99 zł) lub Open Water Diver (899 zł) i więcej opcji w Szkole Nurkowania Ośmiornica w Gdańsku

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość rozpoczęcia przygody z nurkowaniem lub zdobycia uprawnień do schodzenia na głębokość do 18 m (w tym ze wzbogaconym powietrzem)

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed przystąpieniem do kursu należy zakupić maskę (dostępne u instruktora). 10% rabatu na Kurs Pierwszej Pomocy.
Konieczna rezerwacja tel. 72 413 28 50 lub email: info@osmiornica.eu z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs nurkowania:

  • 69,99 zł za intro nurkowe pod opieką instruktora dla 1 osoby – umiejętności pływackie nie są wymagane (30-60 min pod wodą),
  • 699 zł za podstawowy kurs nurkowania Open Water Diver,
  • 999 zł za podstawowy kurs nurkowania Open Water Diver + specjalizacja Nitrox. 

Kurs odbywa się na wodach otwartych, na jeziorze Bieszkowice.
W przyjaznych warunkach jedno nurkowanie może odbyć się na Zatoce Gdańskiej.

Dzięki intro nurkowemu można odkryć nową pasję. Ci zaś, którzy od dłuższego czasu interesują się penetrowaniem podwodnych krain, mają do wyboru podstawowy kurs nurkowania. Podczas zajęć poznają sprzęt, by następnie wykorzystać go w trakcie pełnego zanurzenia pod powierzchnię wody. Do zrobienia jest również specjalizacja Nitrox, która pozwoli zaznajomić nurków z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, niebezpieczeństwami, ryzykiem, korzyściami i teorią charakteryzującą bezdekompresyjne nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (zawierającym od 22% do 40% tlenu).

Intro Nurkowe
Intro to próbne zanurkowanie z instruktorem na płytkiej i bezpiecznej wodzie w pełnym sprzęcie nurkowym. W trakcie nurkowania o bezpieczeństwo kursanta dba instruktor. Każdy uczestnik otrzymuje podwodne zdjęcia z sobą w roli głównej.

Kurs Nurkowania OWD
Kurs nurkowania OWD skierowany jest do osób rozpoczynających swą przygodę z odkrywaniem tajemnic podwodnego świata. Podczas kursu uczestnik poznaje sprzęt i zasady nurkowania.

Specjalizacja Nurkowa – Nitrox
Nitrox to mieszanina tlenu i azotu w proporcjach większych niż w powietrzu. Znajduje zastosowanie w nurkowaniu, wydłużając czas, który spędza się pod wodą.

Galeria: zdjęcia z kursów oraz zdjęcia z wyjazdów

Szkoła Nurkowania Ośmiornica

Ośrodek wprowadza osoby zainteresowane podwodnymi podróżami na ścieżkę rekreacyjnego nurkowania i ratownictwa, nurków zaś na poziom profesjonalizmu, a nawet instruktora nurkowania, który może ubiegać się o zatrudnienie na całym świecie. Po połknięciu nurkowego bakcyla nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w wyjazdach krajowych, zagranicznych lub integracyjnych, w trakcie których będzie można sięgnąć morskiego dna w okolicach Egiptu, Tajlandii i innych egzotycznych krain.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gdańsk
ul. Snycerzy 16, Gdańsk, POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (35876)
Shopping (390)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Trójmiasto (941)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (941)
Groupon (1522)
MyDeal (7)

Polub nas na Facebooku:

Trójmiasto obejmuje swoim zasięgiem trzy połączone ze sobą miasta: Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. Obszar Trójmiejski znajduje się na północy Polski nad Zatoką Gdańską oraz Pucką. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową, kolejową oraz połączenie morskie i lotnicze. Gdańsk i Gdynia są to miasta zarówno atrakcyjne pod względem historycznym jak i turystycznym. Natomiast Sopot zazwyczaj kojarzony jest z miejscem urlopowym, gdzie można fajnie spędzić swój urlop i odpocząć od codzienności. Są to trzy miejsca- przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W obecnych czasach przeżywają swój dynamiczny rozwój i rozkwit. Są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W Trójmieście znajduję sie wiele nowoczesnych hoteli i punktów noclegowych, markowe restauracje, bary, sklepy, kina, muzea, galerie hadlowe. Ludzie przyjeżdzający na urlop do Gdańska, Gdyni czy Sopotu chętnie korzystają z wielu udogodnień tych miast oraz poddają się czekającym tu rozrywkom i relaksowi. Znajdują się tutaj baseny, kręgielnie, sale fitness, siłownie itp. Aby w pełni wykorzystać swój czas, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze dobrym rozwiązaniem są zakupy grupowe. Główną rolę w tej branży wiedzie znany w Polsce agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty oraz zniżki cenowe (sięgające nawet do 70%). Grupeo promuje smartshopping- czyli rozsądne zakupy, dzięki którym konsumenci nabywają atrakcyjne produkty i usługi po okazyjnej cenie. Dzięki Grupeo zebrane są tu i skatalogowane oferty bonusowe w jednym miejscu. Każdy bez problemu znajdzie promocyjne usługi kosmetyczne, dentystyczne czy też fryzjerskie. Na portalu zaprezentowane są liczne rabaty na posiłki w renomowanych restauracjach oraz na pobyty w hotelach, zniżki na sprzęt sportowy, artykuły motoryzacyjne, perfumy, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki, sprzet elektroniczny oraz multimedialny jak i przeceny na produkty codziennego użytku. Trzeba jednak pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta handlowa ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ma ściśle określony czas promocji. Trzeba więc decyzje o zakupie bonu uprawniającego do otrzymania zniżki podejmować zgodnie z regulaminem obowiązującej promocji, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Propozycje zakupów grupowych codziennie prezentowane na Grupeo są skierowane do wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Zarówno bardziej jak i mniej zamożni odbiorcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują i to dodatkowo w specjalnych okazjach- niedostępnych nigdzie indziej na rynku! Warto więc korzystać z przywilejów zakupów grupowych jak i polecać je innym ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji z nich skorzystać. Bo dzięki Grupeo każdy może oszczędzać!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry