Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wilno, Wiedeń i Bratysława lub Berlin: 4-5 dniowa wycieczka dla 1 osoby, z przejazdem, 2 noclegami, śniadaniami i więcej

od269
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do zwiedzenia Wilna, Wiednia z Bratysławą lub Berlina. W ofercie terminy m.in. na Majówkę i Boże Ciało.

Ważność Ważny na wyjazd w okresie od 29.04.2016 do 14.11.2016 (w różnych terminach, w zależności od wybranej opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 osobę. Należy zakupić co najmniej 1 groupon by dokonać rezerwacji. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym, przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić do pokoju 1-osobowego (+ 150 zł). Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby w pokoju dzielonym z inną osobą (2-osobowym), przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić za dokwaterowanie (+ 50 zł). Rezerwacja Przed zakupem grouponów klient powinien potwierdzić dostępność preferowanych terminów dzwoniąc pod nr tel.: +48 32 209 78 78 lub +48 32 258 35 24 lub pisząc na adres: kupon@indexpolska.com.pl. Rezerwacji należy dokonać w przeciągu 3 dni od zakupienia grouponu pisząc na adres: kupon@indexpolska.com.pl. Wiadomość powinna zawierać następujące informacje: - kod grouponu (w formacie PDF), - imiona, nazwiska i daty urodzenia wszystkich klientów, - adres co najmniej jednego z pasażerów, - telefon kontaktowy, - miasto wyjazdu. Po potwierdzeniu rezerwacji - brak możliwości jej anulacji. Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi Warunkami Partnera. Po potwierdzeniu rezerwacji, groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Warunki przejazdu Obowiązkowy jest ważny paszport lub dowód osobisty. Dodatkowe informacje Dopłaty obowiązkowe: - ubezpieczenie podróżne: 50 zł/os., - opłaty administracyjne na realizację programu (opłaty klimatyczne, parkingowe, transport lokalny): 30 euro/os. Dopłaty opcjonalne: - wyjazd z innych miast zgodnie z Rozkładem jazdy, - pokój jednoosobowy: +150 zł/os. + dopłaty obowiązkowe, - trzecia osoba dorosła w pokoju na dodatkowym łózku lub dziecko: bez zniżki (standardowa cena grouponu), - zakwaterowanie w pokoju z dokwaterowaniem: +50 zł/os., - bilety wstępu do zwiedzanych monumentów: ok. 30 euro/os. w Wilnie, ok. 40 euro/os. w Wiedniu i Bratysławie, ok. 60 euro/os. w Berlinie, - 2 obiadokolacje: 90 zł/os. w Wilnie, ok. 120 zł/os. w Berlinie, w Wiedniu i Bratysławie dokupienie obiadokolacji nie jest możliwe. Ważny wycieczkę dla 1 osoby do Wilna, Wiednia (z wizytą w Bratysławie) lub do Berlina i na pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym. W hotelu/hotelach: Maks. obłożenie pokoju 2-osobowym: 2 osoby, Maks. obłożenie pokoju 3-osobowym: 3 osoby, Wartość w oparciu na pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym. Oferta limitowana dla tych terminów. Wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com 16.03.2016. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Zwiedzanie Wilna, Wiednia z Bratysławą lub Berlina

Biuro podróży Index Polska ma przyjemność zaprosić na zwiedzanie jednych z najpiękniejszych europejskich stolic. W ofercie możliwość wyjazdu do Wilna, Wiednia z wizytą w Bratysławie lub Berlina.

Oferta 1: Wilno.

Wilno to dziś prawdziwa metropolia ze wspaniałymi zabytkami, Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej, imponującym zabytkowym kompleksem uniwersytetu, uroczymi zaułkami, malowniczą Wilią - należące bez wątpienia do najpiękniejszych miast świata.

Pogram imprezy

1 Dzień - Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Wilna.

2 Dzień - zwiedzanie miasta- Cmentarz Na Rossie, panorama miasta ze Wzgórza Trzech Krzyży. Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę Unesco. Nocleg.

3 Dzień - śniadanie. Dalsze zwiedzanie Wilna - plac Katedralny z archikatedrą wileńską, pomnik Giedymina - założyciela Wilna i Trok, Zamek Górny z basztą Giedymina, rynek Starego Miasta, ratusz, pomnik Adama Mickiewicza, kościół św. Anny, kościół Bernardynów, kościół św. Jana, kościół św. Kazimierza. Zwiedzanie - kaplica w Ostrej Bramie ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Muzeum Adama Mickiewicza, kościół św. Piotra i Pawła, archikatedra św. Stanisława, Uniwersytet Wileński, kościół św. Teresy, cerkiew Świętego Ducha. Czas wolny. Nocleg.

4 Dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Trok - zwiedzanie średniowiecznego zamku mającego opinię najbardziej fotogenicznego zamku w krajach nadbałtyckich. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

5 Dzień - Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/rannych.

Oferta 2: Wiedeń z wizytą w Bratysławie.

Wiedeń i Bratysławę łączy modra wstęga Dunaju. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta. Tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

Program imprezy

1 Dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację. Zwiedzanie Bratysławy: Hrad - czyli bratysławski zamek. To chyba najbardziej znane miejsce w mieście, które znajduje się na każdej pocztówce. Katedra świętego Marcina (Dom sv. Martina) to dawny kościół koronacyjny królów węgierskich. Stare Miasto z prawdziwym labiryntem uliczek. Najsłynniejszą jest ulica Michalska, którą rozpoczyna biała i wysoka wieża Michalska. Hlavne namesti, czyli rynek na którym wznosi się XVI-czna fontanna Rolanda, przedstawiająca, nie jak chce tradycja, dobrego rycerza Rolanda, lecz cesarza Maksymiliana II. Naprzeciwko stoi stary ratusz (Stara radnica), z barokową wieżą, z której czasami słychać dźwięki różnych melodii, a po zmroku tańce laserów. Pałac Mirbachov, okrzyknięty najpiękniejszym budynkiem barokowym w Bratysławie. Pałac prymasowski z XVIII w. Powstał on jako siedziba arcybiskupa Esztergomu- na fryzie znajduje się ważący prawie 200 kg kardynalski kapelusz. Hviezdoslavovo namestie znajduje się tutaj wiele ciekawych fontann, kilka pomników, można odpocząć w przyjemnych chłodzie drzew. Tutaj także stoi Carlton, najstarszy i najbardziej elegancki hotel w mieście. Czas wolny. Nocleg.

2 Dzień - śniadanie. Wyjazd do Wiednia, zwiedzanie Ringstrasse - wspaniały bulwar wiedeński - okno wystawowe ówczesnej monarchii naddunajskiej, Parlament - gdzie spotykają się członkowie Austriackiego Zgromadzenia Narodowego, Ratusz - wzorowany na Ratuszu w Brukseli, Plac Marii Teresy z Muzeami Historii Naturalnej i Historii Sztuki, Hofburg - zimowa rezydencja cesarskiej rodziny Habsburgów, Ulica Graben z barokowym kościołem św Piotra w którym w samotności modliła się cesarzowa Elżbieta Bawarska popularnie zwana Sissi, gotycka Katedra św. Szczepana (Stephansdom), słynąca ze swoich kolorowych dachówek Kärntnerstrasse - wspaniały bulwar otoczony eleganckimi sklepami i kawiarenkami. Opera – trzecia najważniejsza Opera po Metropolitan Opera i La Scali,Czas wolny. Nocleg.

3 Dzień - śniadanie. Zwiedzanie Wiednia: Wzgórze Kahlenberg z polskim kościołem. Panorama miasta, przejazd przez Grinzing - dzielnicę winiarzy do pałacu Schonnbrunn - letniej rezydencji cesarskiej rodziny Habsburgów, spacer po romantycznym parku z Gloriettą - punktem widokowym, ruiny rzymskie, fontanna Neptuna,czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Przejazd na Prater - uważany za najstarszy park rozrywki na świecie. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

4 Dzień - Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/rannych.

Oferta 3: Berlin.

Metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną, fascynującą atmosferę tego miasta tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym. Czarującą atmosferę Poczdamu, leżącego vis-a-vis Berlina, najlepiej poznać podczas zwiedzania zaliczanych do UNESCO, przepięknych pałaców rezydencji Sanssouci.

Program imprezy

1 Dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy. Zwiedzanie Berlina - Dzielnica rządowa z Reichstag’iemi pomnikiem zwycięstwa Siegessaule. Pomnik Holocaustu poświęcony pamięci sześciu milionów żydowskich ofiar hitlerowskiej Trzeciej Rzeszy. Plac Poczdamski- jeden z największych i najruchliwszych placów w centralnym Berlinie. Zwiedzanie traktu spacerowego Unter den Linden z budynkiem Uniwersytetu Humboldta, Opery Berlińskiej oraz Neue Wache - Pomnika Nieznanego Żołnierza z wzruszającą rzeźbą matki trzymającej w rękach umierającego syna. Zwiedzanie katedry berlińskiej- protestanckiego kościoła z przełomu XIX i XX wieku. Nocleg.

2 Dzień - Śniadanie, przejazd do Poczdamu. Zwiedzanie - Pałac Sanssouci - Pałac Fryderyka II-wpisany na Listę UNESCO. Cecilienhof - miejsce podpisania Układu Poczdamskiego kończącego II wojnę światową. Powrót do Berlina. Przejazd ulicą Ku’damm nazywaną berlińskimi Polami Elizejskimi z KaDeWe - słynnym domem towarowym. Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, który przypomina o skutkach wojny z nietypowo zachowaną wieżą. Checkpoint - Charlie - najsłynniejsze przejście graniczne oraz East Side Galery - jeden z niewielu zachowanych kawałków wewnętrznego odcinka Muru Berlińskiego. Nocleg.

3 Dzień - Śniadanie, przejazd do Tropical Island w Krausnick (dla chętnych możliwość pozostania w Berlinie samodzielne zwiedzanie i czas wolny). Wypoczynek w największym tropikalnym parku rozrywki w Europie. Jest tam wszystko co tropikalne - lśniąca biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna. Wyjazd do Polski.

4 Dzień - Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/rannych.

Oferta dla Singli - dotyczy wszystkich ofert.

 • Dopłata 50 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania.
 • Dopłata 150 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym bez dokwaterowania (SGL).

Uwagi

Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie

Transport

Listę proponowanych miast wyjazdu, miejsca zbiórki, godzinę spotkania oraz ewentualną dopłatę za wyjazd z wybranych miejsc można sprawdzić online.

Opcje

Oferta 1: 5-dniowa wycieczka do Wilna dla 1 osoby, przejazd autokarem, 2 noclegi, śniadania, zwiedzanie - w jednym z poniższych terminów.

 • 29.04 - 03.05.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 25.05 - 29.05.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 30.06 - 04.07.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 12.08 - 16.08.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 15.09 - 19.09.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 13.10 - 17.10.2016 - cena grouponu 269 zł
 • 10.11 - 14.11.2016 - cena grouponu 269 zł

Oferta 2: 4-dniowa wycieczka do Wiednia z wizytą w Bratysławie dla 1 osoby, przejazd autokarem, 2 noclegi, śniadania, zwiedzanie - w jednym z poniższych terminów.

 • 29/30.04 - 02.05.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 25/26.05 - 28.05.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 30.06/01.07 - 03.07.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 12/13.08 - 15.08.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 15/16.09 - 18.09.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 13/14.10 - 16.10.2016 - cena grouponu 279 zł
 • 10/11.11 - 13.11.2016 - cena grouponu 279 zł

Oferta 3: 4-dniowa wycieczka do Berlina dla 1 osoby, przejazd autokarem, 2 noclegi, śniadania, zwiedzanie, w jednym z poniższych terminów.

 • 29/30.04 - 02.05.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 25/26.05 - 28.05.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 30.06/01.07 - 03.07.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 12/13.08 - 15.08.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 15/16.09 - 18.09.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 13/14.10 - 16.10.2016 - cena grouponu 289 zł
 • 10/11.11 - 13.11.2016 - cena grouponu 289 zł

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39375)
Shopping (1278)
Bilety (185)
Hotele
lokalne
Warszawa(2706)
Kraków(1437)
Łódź(769)
Wrocław(795)
Poznań(1043)
Trójmiasto(950)
Szczecin(551)
Katowice i aglomeracja(1091)
Bydgoszcz(490)
Toruń(458)
Lublin(535)
Białystok(401)
Rzeszów(344)
Częstochowa(401)
Radom(334)
Kielce(395)
Olsztyn(345)
Opole(341)
Bielsko-Biała(478)
Gliwice(929)
Sosnowiec(907)
Rybnik(851)
Tychy(1034)
portale
Hotelscombined(35395)
Groupon(6831)
Tui(1594)
Fastdeal(1445)
Travelist(866)
MyDeal(567)
Wyjątkowy Prezent(324)
Infobuzer(322)
Triverna(223)
Klub Zniżek(167)
Kuptravel(133)
Travelday(73)
Voyage Prive(73)
Okazje eholiday(66)
Travelgory(29)
Flipo(21)
promocje i kody
Promocje (706)
Kody rabatowe (110)
Źródła
Wszystkie (34586)
Hotelscombined (32582)
Tui (1641)
Groupon (149)
Travelist (83)
Kuptravel (40)
Fastdeal (29)
Travelday (25)
Flipo (17)
MyDeal (9)
Infobuzer (8)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

"Zagranica" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Skierowana ona jest do osób chcących podróżować poza granicami Polski oraz szukających atrakcyjnych miejsc do spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Wśród ofert turystycznych zawierających promocyjne ceny znajdziemy kraje takie jak: Bułgaria, Francja, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy itp. Wybór jest bardzo duży i zróżnicowany. Każdy kto planuje zarówno wyjazd indywidualny jak i wczasy rodzinne powinien starannie rozejrzeć się wśród propozycji urlopowych zaprezentowanych na Grupeo Travel. Są tu zebrane oferty handlowe hoteli, pensjonatów, biur podróży oraz znanych i cenionych organizatorów wycieczek. Propozycje zaprezentowane na portalu zawierają znaczne rabaty oraz zniżki cenowe w stosunku do ofert na ogólnodostępnym rynku. Grupeo Travel w ten sposób promuje wysokiej jakości oraz komfortowy wypoczynek po niższych kosztach. Miejsca noclegowe posiadają markę oraz cieszą się dobrymi opiniami wśród turystów. Dodatkowo, aby uprzyjemnić pobyt wypoczynkowy oferują szereg udogodnień dla swoich gości, takich jak: smaczne posiłki, baseny, SPA, gabinety odnowy biologicznej, siłownie, możliwość korzystania z fitnessu oraz sportów rekreacyjnych. Grupeo Travel to gwarancja udanego odpoczynku, mającego zbawienny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie każdego człowieka. Warto więc planować swój urlop razem z Grupeo Travel nie zależnie czy należymy do mniej czy bardziej zamożnych klientów - tutaj znajdziemy coś, co  w pełni spełni nasze oczekiwania. W serwisie Grupeo codziennie pojawiają się niesamowite promocje i zniżki cenowe sięgające nawet do 70%. Warto jednak pamiętać, że prezentowane tutaj okazje mają ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz mają określony czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzje w wyznaczonym terminie, aby nie utracić możliwości skorzystania z dostępnych tutaj okazji. Błękitne morze, szum fal, czyste powietrze, słońce, relaks w hotelu - to gwarancja wspaniałego odpoczynku oraz miłe wspomnienie po powrocie. Na taki wypoczynek czeka się cały rok, a do tego dzięki Grupeo Travel mamy możliwość zrealizować swoje plany z korzyścią dla siebie, bliskich oraz naszego portfela. Grupeo Travel pomaga zaoszczędzić nasz czas potrzebny do zaplanowania wyjazdu. Ze swoimi poropozycjami zaprezentowanymi na stronie internetowej stara się dotrzeć do wszystkich ludzi zarówno do tych, którzy już wcześniej mieli możliwość skorzystania z przywilejów zakupów grupowych oraz tych, którzy zamierzają zrobić to po raz pierwszy. Napewno warto jest spróbować! Wystarczy tylko zakupić bon promocyjny dotyczący wybranej oferty na podróż i tylko czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry