Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Transfer dla 1 os. na/z lotniska w Amsterdamie, Rotterdamie, Utrechtcie, Eindhoven i Dusseldorfie Weeze z Air ExpressBus

od39
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Transfery na lotnisko nowoczesnymi, wygodnymi autobusami, z możliwością przewozu bagażu.

Ważność Ważny na przejazd autobusem AirExpressBus na wybranej trasie w terminie od 12.11.2015 do 31.12.2016 (w zależnosci od dostępności). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 osobę, za podróż w 1 stronę bez dodatkowych opłat. W przypadku jeżeli klient pragnie dokonać rezerwacji w obie strony, należy zakupić 2 groupony i dokonać dwóch oddzielnych rezerwacji. Rezerwacja Dostępność usługi można sprawdzić Online lub dzwoniąc pod nr tel.: +31402558090 (linia otwarta codziennie od 8:00 do 23:00). Rezerwacji należy dokonać przed 31.12.2016 i na co najmniej 24 godziny przed wyjazdem (na następny dzień) W przypadku rezerwacji na kolejny dzień należy skorzystać ze Strony Internetowej. W trakcie rezerwacji klient będzie musiał podać kod grouponu i kod zabezpieczający. W przypadku przejazdu dzieci i niemowląt obowiązuje taka sama cena (bez dodatkowych dopłat), zarówno dzieciom jak i niemowlętom przysługuje miejsce w autobusie na podstawie zakupionego grouponu (po dokonaniu rezerwacji). Po dokonaniu rezerwacji do klienta zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem. Po potwierdzeniu rezerwacji - brak możliwości jej modyfikacji lub anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji, groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. W przypadku braku miejsc, biuro może zaproponować inny termin przejazdu, na który klient może się nie zgodzić. Jeżeli klient się nie zgodzi, to przysługuje mu pełny zwrot kosztu. W przypadku opóźnienia lotu klienci mają możliwość zmiany rezerwacji bez dodatkowych kosztów pod warunkiem poinformowania biura z co najmniej 1-godzinnym wyprzedzeniem. Możliwe jest zakupienie dowolnej ilości grouponów, jednak w trakcie jednej rezerwacji można skorzystać z maksymalnie 5 grouponów/przejazd. Warunki przejazdu Przy podroży w innym kraju UE obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty, ważny min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu. Dodatkowe informacje Aktualny (zimowy) rozkład jazdy obowiązuje do 31.03.2016 i można go sprawdzić Online. Letni rozkład jazdy będzie dostępny od połowy marca 2016. Ważny na przejazd na wybranej trasie dla 1 osoby w 1 stronę. Oferta limitowana. Wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com 05.11.2015. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Air Express Bus

Podróżując pomiędzy europejskimi metropoliami zazwyczaj potrzebujemy szybko i wygodnie dostać się na lotnisko lub z lotniska do miasta. Air Express Bus oferuje szybkie i wygodnie rozwiązanie tego problemu.

  • Personel obsługi klienta posługuje się językiem: angielskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim i włoskim.
  • Personel w autobusach posługuje się językiem: angielskim i holenderskim.
  • Wi-Fi: niedostępne.

Miejsca odjazdów

Weeze

  • Port lotniczy Weeze -  AirExpressBus - terminal - Niemcy

Eindhoven

  • Port lotniczy Eindhoven - AirExpressBus - terminal - Holandia

Amsterdam

  • Prins Hendrikkade 33 A, 1012 TM Amsterdam - przed biurem Holland International Rondvaarten. 

Rotterdam

  • Port lotniczy Rotterdam - na terenie parkingu przed terminalem. 

Utrecht

  • Parking - Touringcar P+R Transferium Westraven, na rogu Griffioenlaan/Europalaan, Utrecht.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
AirExpressBus
Flughafen-Ring 1, Weeze, NRW
Luchthavenweg 13, 5657 EA, EINDHOVEN
Prins Hendrikkade 33A, Amsterdam
Rotterdam Airportplein 60, Rotterdam
Griffioenlaan 1, Utrecht

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33006)
Shopping (1269)
Bilety (176)
Hotele
lokalne
Warszawa(2478)
Kraków(1396)
Łódź(747)
Wrocław(816)
Poznań(1047)
Trójmiasto(952)
Szczecin(554)
Katowice i aglomeracja(1081)
Bydgoszcz(466)
Toruń(451)
Lublin(491)
Białystok(382)
Rzeszów(340)
Częstochowa(386)
Radom(326)
Kielce(357)
Olsztyn(351)
Opole(351)
Bielsko-Biała(477)
Gliwice(922)
Sosnowiec(903)
Rybnik(849)
Tychy(1028)
portale
Hotelscombined(29041)
Groupon(6637)
Tui(1601)
Fastdeal(1365)
Travelist(876)
MyDeal(578)
Wyjątkowy Prezent(331)
Infobuzer(326)
Triverna(226)
Klub Zniżek(166)
Kuptravel(137)
Travelday(79)
Okazje eholiday(66)
Travelgory(29)
Flipo(21)
promocje i kody
Promocje (657)
Kody rabatowe (101)
Źródła
Wszystkie (28781)
Hotelscombined (26790)
Tui (1649)
Groupon (142)
Travelist (85)
Kuptravel (40)
Fastdeal (31)
Travelday (25)
Flipo (17)
MyDeal (12)
Infobuzer (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

"Zagranica" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Skierowana ona jest do osób chcących podróżować poza granicami Polski oraz szukających atrakcyjnych miejsc do spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Wśród ofert turystycznych zawierających promocyjne ceny znajdziemy kraje takie jak: Bułgaria, Francja, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy itp. Wybór jest bardzo duży i zróżnicowany. Każdy kto planuje zarówno wyjazd indywidualny jak i wczasy rodzinne powinien starannie rozejrzeć się wśród propozycji urlopowych zaprezentowanych na Grupeo Travel. Są tu zebrane oferty handlowe hoteli, pensjonatów, biur podróży oraz znanych i cenionych organizatorów wycieczek. Propozycje zaprezentowane na portalu zawierają znaczne rabaty oraz zniżki cenowe w stosunku do ofert na ogólnodostępnym rynku. Grupeo Travel w ten sposób promuje wysokiej jakości oraz komfortowy wypoczynek po niższych kosztach. Miejsca noclegowe posiadają markę oraz cieszą się dobrymi opiniami wśród turystów. Dodatkowo, aby uprzyjemnić pobyt wypoczynkowy oferują szereg udogodnień dla swoich gości, takich jak: smaczne posiłki, baseny, SPA, gabinety odnowy biologicznej, siłownie, możliwość korzystania z fitnessu oraz sportów rekreacyjnych. Grupeo Travel to gwarancja udanego odpoczynku, mającego zbawienny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie każdego człowieka. Warto więc planować swój urlop razem z Grupeo Travel nie zależnie czy należymy do mniej czy bardziej zamożnych klientów - tutaj znajdziemy coś, co  w pełni spełni nasze oczekiwania. W serwisie Grupeo codziennie pojawiają się niesamowite promocje i zniżki cenowe sięgające nawet do 70%. Warto jednak pamiętać, że prezentowane tutaj okazje mają ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz mają określony czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzje w wyznaczonym terminie, aby nie utracić możliwości skorzystania z dostępnych tutaj okazji. Błękitne morze, szum fal, czyste powietrze, słońce, relaks w hotelu - to gwarancja wspaniałego odpoczynku oraz miłe wspomnienie po powrocie. Na taki wypoczynek czeka się cały rok, a do tego dzięki Grupeo Travel mamy możliwość zrealizować swoje plany z korzyścią dla siebie, bliskich oraz naszego portfela. Grupeo Travel pomaga zaoszczędzić nasz czas potrzebny do zaplanowania wyjazdu. Ze swoimi poropozycjami zaprezentowanymi na stronie internetowej stara się dotrzeć do wszystkich ludzi zarówno do tych, którzy już wcześniej mieli możliwość skorzystania z przywilejów zakupów grupowych oraz tych, którzy zamierzają zrobić to po raz pierwszy. Napewno warto jest spróbować! Wystarczy tylko zakupić bon promocyjny dotyczący wybranej oferty na podróż i tylko czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry