Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jarocin-Wielkopolska: 2-4 dni dla 2 os. lub rodziny ze śniadaniami, opcjonalnie obiadokolacjami i więcej w Hotelu Jarota

310 złod159
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 49%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Hotel przy Aqua Parku w Jarocinie to pomysł na udany wypoczynek. Spokojny zakątek pełen atrakcji.

Ważność Ważny od 05.04.2016 do 20.12.2016. Terminy wyłączone: 07-29.07, 01-06.08, 10-16.08, 20-24.08.2016. Cena za 2 osoby lub 2 osoby i 1 dziecko (4-12 lat). Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna pod nr tel.: 62 747-31-04 w. 5, tel.kom: 511353378 lub przez mail: recepcja@hoteljarocin.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Modyfikacja rezerwacji możliwa z min. 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i tylko w miarę dostępności innych terminów. Po dokonaniu rezerwacji, brak możliwości zwrotu grouponów. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Jarocin, Wielkopolska. Brak opłaty klimatycznej. Pobyt dla 2 osób lub 2 osób + 1 dziecko (4-12 lat) w pokoju standard double. Maks. obłożenie w pokoju: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (4-12 lat) . Dziecko do 4 lat: bezpłatnie, śpiące w łóżku rodziców. Oryginalna wartość w oparciu na pobyt w pokoju standard double. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Oryginalna wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com dnia 29.03.2016. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Hotel Jarota 3*

W centrum Wielkopolski znajduje się miejscowość Jarocin, a w nim Hotel Jarota 3*, który przygotował dla swoich gości wiele atrakcji. Warto tu odpocząć z dala od zgiełku miasta w pobliżu malowniczej przyrody.

Każdy pokój posiada łazienkę, a w skład wyposażenia wchodzą m.in. łóżka ze stylową pościelą, stolik z krzesełkiem, szafa na ubrania, lustro i fotel.

W hotelu znajduje się również restauracja, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i wykwintne smakołyki kuchni międzynarodowej. 

Dla zapracowanych gości hotel ma do dyspozycji kompleks Noele, a w nim: studio urody i modelowania sylwetki, zakład fryzjerski, studio wizażu, salon masażu i aromaterapii.

W części rekreacyjnej goście będą mogli skorzystać w ramach grouponu z Aqua Parku (wraz ze zjeżdżalnią, fontannami i masażami wodnymi i sauną). Dodatkowymi atrakcjami mogą być siłownia, korty tenisowe i squash, a także boisko piłkarskie i hala widowiskowo-sportowa.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie

Lokalne atrakcje

Ratusz- wzniesiony w 1799-1804 r parokrotnie przebudowywany, ostatnio w latach 1983-89; aktualnie siedziba władz miejskich i muzeum regionalnego. Ratusz zajmuje środek rynku będącego w centrum średniowiecznego miasta, którego układ urbanistyczny czytelny jest w dzisiejszej siatce ulic. Na tym obszarze zachowało się kilkadziesiąt kamienic z przełomu XIX i XX wieku.

Pałac Radolińskich - wzniesiony w formach neogotyku angielskiego w latach 1847-53 przez architekta Fryderyka Augusta Stülera. Rozbudowany o skrzydła boczne w latach 1911-12 wg projektu Frietschego; do 1945 r. siedziba zniemczonej gałęzi rodu - książąt von Radolin. Obecnie mieści filie dwóch szkół wyższych i bibliotekę publiczną.

Skarbczyk - zlokalizowany w parku miejskim. Jest pozostałością późnośredniowiecznego zamku z XV w., który został wzniesiony po pożarze siedziby rycerskiej Zarembów z połowy XIII w. (jej pozostałości odkryto w wyniku badań archeologicznych). Do schyłku XVIII w. Skarbczyk był siedzibą kolejnych właścicieli Jarocina, potem popadł w ruinę. Już odnowiony mieścił archiwum rodowe Radolińskich i akta majątku miasta. W latach 1960-1988 znajdowało się tutaj Muzeum Regionalne, które później przeniosło swoje zbiory do gmachu Ratusza. Pod koniec 2001 r. zakończono tu gruntowne prace remontowe, a obiekt ponownie przekazano muzeum.

Park Miejski - krajobrazowy kompleks o powierzchni ok. 30 ha, zaprojektowany przez Piotra Józefa Lenne (twórca ogrodów poczdamskich) w 1845 r. W parku jedna z najdłuższych w Europie alei grabowych, liczny starodrzew z pomnikowymi okazami dębów, białodrzewów i sosen wejmutek oraz dwa malownicze stawy zasilane wodą przepływającej przez miasto Lipówki.

Spichlerz Polskiego Rocka - ekspozycja, będąca częścią jarocińskiego muzeum, powstała w specjalnie zaadaptowanym na ten cel dawnym spichlerzu zbożowym położonym w zabytkowej strefie centrum miasta. Wystawa ma charakter multimedialny. Zwiedzający może obejrzeć bogatą dokumentację fotograficzną, wykonaną podczas kolejnych edycji festiwalu przez profesjonalnych fotografów i amatorów.  Dostępne są oryginalne nagrania muzyczne i filmowe z koncertów oraz filmy dokumentalne pokazujące fenomen Jarocina. Tutaj można prześledzić historię imprezy na podstawie artykułów zamieszczanych przez lata w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. Na potrzeby wystawy powstał cykl filmów prezentujących kolejne edycje festiwalu - od pierwszego, który odbył się w 1970 roku, aż po ostatnie. Pokazują one ewolucję festiwalu i zmieniające się uwarunkowania społeczno-polityczne. Na ekspozycji znajdują się również oryginale plakaty, foldery festiwalowe, karnety i wejściówki, pamiątkowe koszulki, znaczki reklamowe oraz setki innych przedmiotów, bez których nie można sobie wyobrazić jarocińskiego festiwalu. Spichlerz jest także miejscem realizacji różnorodnych projektów kulturalnych. Parter budynku zaadoptowany został na klubokawiarnię, gdzie mogą prezentować się młode zespoły oraz uznani twórcy.

Opcje:

  Pobyt dla 2 osób

 • 1 nocleg - 159 zł (zniżka - 49%)
 • 2 noclegi - 259 zł (zniżka - 50%)
 • 3 noclegi - 365 zł (zniżka - 50%)
 • 1 nocleg + obiadokolacje - 219 zł (zniżka - 49%)
 • 2 noclegi + obiadokolacje - 369 zł (zniżka - 51%)
 • 3 noclegi + obiadokolacje - 539 zł (zniżka - 51%)

Pobyt dla 2 osób + 1 dziecko (4-12 lat)

 • 1 nocleg - 219 zł (zniżka - 44%)
 • 2 noclegi - 379 zł (zniżka - 44%)
 • 3 noclegi - 549 zł (zniżka - 43%)
 • 1 nocleg  + obiadokolacje - 279 zł (zniżka - 48%)
 • 2 noclegi + obiadokolacje - 489 zł (zniżka - 50%)
 • 3 noclegi + obiadokolacje - 719 zł (zniżka - 49%)

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Hotel Jarota
Sportowa 6, Jarocin, WIELKOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32813)
Shopping (1258)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Warszawa(2450)
Kraków(1440)
Łódź(788)
Wrocław(806)
Poznań(1092)
Trójmiasto(957)
Szczecin(562)
Katowice i aglomeracja(1092)
Bydgoszcz(470)
Toruń(448)
Lublin(532)
Białystok(392)
Rzeszów(366)
Częstochowa(400)
Radom(336)
Kielce(367)
Olsztyn(348)
Opole(353)
Bielsko-Biała(481)
Gliwice(920)
Sosnowiec(902)
Rybnik(850)
Tychy(1035)
portale
Hotelscombined(28862)
Groupon(6636)
Tui(1596)
Fastdeal(1390)
Travelist(870)
MyDeal(560)
Wyjątkowy Prezent(324)
Infobuzer(323)
Triverna(225)
Klub Zniżek(169)
Kuptravel(133)
Travelday(77)
Voyage Prive(68)
Okazje eholiday(66)
Travelgory(29)
Flipo(21)
promocje i kody
Promocje (704)
Kody rabatowe (111)
Źródła
Wszystkie (234)
Travelist (118)
Groupon (59)
Triverna (28)
MyDeal (17)
Fastdeal (3)
Infobuzer (1)

Polub nas na Facebooku:

"Pozostałe" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Ze względu na duże zróżnicowanie propozycji urlopowych dla osób planujących wypoczynek- znajdują się tutaj różnego rodzaju promocje związane z turystyką i spędzaniem wolnego czasu. W zakładce "Pozostałe" znajduje się pełna gama ofert zawierająca znaczne rabaty oraz zniżki cenowe- sięgające nawet do 70%. Znajdziemy tutaj wycieczki, oferty hoteli i  miejsc noclegowych, SPA, odnowy bilogicznej, atrakcji turystycznych oraz promocje aktywnego spędzania wypoczynku. Zarówno osoby zainteresowane popularnymi kurortami wczasowymi jak i miłośnicy ciszy i bliskości z naturą spełnią swoje wymagania i poddadzą się pełnemu relaksowi. Każdy planujący urlop zarówno indywidualny jak i rodzinny powinien na Grupeo Travel znaleźć wszystko czego oczekuje - bez względu na wiek, wymagania oraz zasobność portfela. Serwis Grupeo Travel prezentuje oferty turystyczne jako sprawdzone okazje cenowe dostępne dla każdego. Promuje zdrowy tryb życia oparty na wypoczynku i aktywności, jako niezbędny element w życiu każdego człowieka mający bardzo duży wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dodatkowo Grupeo Travel troszczy się o nasze sprawy finansowe, gdyż wymarzony urlop można spędzić, ponosząc przy tym niższe koszty, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze można następnie przeznaczyć na inne cele i przyjemności. Warto pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta promocyjna ma okresloną dostępną ilość dla kupujących oraz ma ściśle wskazany czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzję zgodnie z zasadami promocji, gdyż w przeciwnym razie można przegapić okazję! Grupeo Travel to wakacje oparte na zasadzie zakupów grupowych, po powrocie z których pozostaną miłe wspomnienia i chęć powrotu w przyszłości. Uzytkownicy serwisu Grupeo Travel mają zagwarantowane wysokiej jakości usługi oraz opiekę personelu po atrakcyjnych cenach. Portal prezentuje promocje szerokiemu gronu odbiorców z całego kraju- zarówno z tych dużych jak i małych miejscowości. Dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do  każdej osoby zainteresowanej miłym wypoczynkiem. Grupeo Travel to pomoc w planowaniu każdej podróży, możliwość porównywania ofert, funkcjonalna obsługa serwisu, a także starannie zaprezentowane informacje handlowe oraz dokładne ilustracje graficzne każdej z ofert. Ci, którzy się odważyli i pierwszy raz spróbowali zakupów dzięki Grupeo, chętnie wracają tutaj i polecają ten cieszący się oraz modny "styl życia" oparty na podróżowaniu innym osobom, które do tej pory nie miały okazji skorzystać z zalet zakupów grupowych. Wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy i czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry