Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Budapeszt: 4 dniowa wycieczka dla 1 osoby z 3 noclegami, śniadaniami, transportem, zwiedzaniem i więcej

od299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oferta na wycieczkę do węgierskiej stolicy. W programie zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasta.

Ważność Ważny na wyjazd na majówkę w terminie: 29/30.04.2016 - 13.11.2016 (w zależności od wybranej opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja. Cena grouponu jesta za 1 osobę. Minimum 1 groupon należy zakupić aby dokonać rezerwacji. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby, przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić do pokoju jednoosobowego: 150 zł. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby z zakwaterowaniem w pokoju dzielonym (double), przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić: 50 zł. Rezerwacja Przed zakupem grouponu klienci muszą potwierdzić swoją rezerwację dzwoniąc pod nr. tel: +48 32 209 78 78 oraz +48 32 258 35 24 lub pisząc na e-mail: kupon@indexpolska.com.pl Rezerwacja musi być dokonana w ciągu 3 dni zaraz po zakupie grouponu na e-mail: kupon@indexpolska.com.pl. Klient powinien wysłać nastepujące dokumenty do biura podróży na adres e-mail: kod grouponu (w formacie PDF), imię + nazwisko + data urodzenia (wszystkich uczestników) + adres zamieszkania (przynajmniej 1 uczestnika) + numer telefonu (stacjonarny/komórkowy) + miasto wyjazdu. Anulacje i modyfikacje Modyfikacja zgodnie z ogólnymi zasadami partnera i Warunkami Uczestnictwa. Anulowanie rezerwacji niemożliwe, jeśli rezerwacja została dokonana oraz zatwierdzona, groupony nie podlegają zwrotom. Warunki przejazdu Obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty, ważny min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu. Dodatkowe informacje Opłaty obowiązkowe (płatne do biura, zgodnie z umową): - ubezpieczenie: 50 zł/osoba - opłaty administracyjne za realizację programu (opłaty drogowe i parkingowe): 33 euro/osoba. - opłata klimatyczna: 7 euro/osoba. Opłaty opcjonalne: - wyjazd z innych miast zgodnie z rozkładem jazdy, - pokój jednoosobwoy: +150 zł/osoba + obowiązkowe opłaty, - trzecia osoba dorosła w pokoju lub dziecko na dodatkowym łóżku: bez zniżki (standardowa cena grouponu), - zakwaterowanie w pokoju dzielonym z innymi osobami: + 50 zł/osoba, - opłaty za wejścia do obiektów zabytkowych: Bazylika św Stefana 200 HUF, Kościół Macieja 1200 HUF, Baszty Rybackie 700 HUF, Baseny Termalne ok 4500 HUF, Rejs po Dunaju ok 2500-3000 HUF, Muzeum Marcepanu 500 HUF, Bazylika w Esztergom ok 200 HUF, Twierdza w Wyszehard ok 1700 HUF, - wieczór węgierski z all inclusive: 110 zł/osoba (płatne w dniu rezerwacji, potwierdzenie na minimum 25 osób zainteresowanych) - 3 obiadokolacje: 120 zł/osoba Minimalne obłożenie w pokoju: 2 osoby Maksymalne obłożenie w pokoju: 3 osoby. Wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com 10.02.2016. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Wycieczka do Budapesztu z biurem Podróży Index Polska

Biuro Podroży Index Polska ma przyjemność zaprosić na wycieczkę do miasta dziesięciu wzgórz, często nazywanego Perłą Dunaju. Budapeszt jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego, jak na przykład - zabytki o wielowiekowej historii.

Węgry

Węgry słyną z pięknego miasta - Budapesztu i doskonałej kuchni. Na Węgrzech istnieją inne ciekawe miejsca, poza stolicą, które warto również zobaczyć. Zakole Dunaju, kilkadziesiąt kilometrów na północ od Budapesztu, to jeden z malowniczych regionów Węgier. Stolicą regionu jest Szentendre. Wąskie, strome uliczki, kręte zaułki, liczne place i kolorowe domy - jak w śródziemnomorskim miasteczku. W XVIII w. zasiedlali je greccy i serbscy uchodźcy, którym zawdzięcza dzisiejszy wygląd. W plątaninie domków i uliczek, murków i schodów znajdziemy greckie, serbskie i węgierskie restauracje, wiele pracowni artystycznych, kilkadziesiąt galerii i muzeów. Jadąc prawym brzegiem Dunaju w kierunku północnym, trafimy do Wyszehradu, dawnej stolicy Węgier. Choć z pałacu królewskiego wzniesionego w 1323 r. pozostały tylko ruiny, warto je odwiedzić, chociażby dla przepięknego widoku na Zakole Dunaju. Kilkanaście kilometrów dalej na północ leży 30-tysięczne Esztergom - kolebka państwa i chrześcijaństwa na Węgrzech. Eger natomiast posiada mnóstwo zabytków, m.in. drugą co do wielkości świątynię na Węgrzech, zamek z XIII w., minaret, który jest pamiątką po panowaniu tureckim. Do miasta przyciągają jednak kąpiele w gorących źródłach i wino. W gorących basenach czas płynie wolno, a w piwniczkach z winem pędzi jak ekspres.

Program wycieczki

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta: Plac Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Szechenyi Fürdo - jeden z największych w Europie kompleksów basenowych. Przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego - najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta: opera,Instytut Goethego, Pałac Dreschlera, Plac Oktogon. Przejazd koło Parlamentu, spacer do Bazyliki św. Stefana - największa świątynia Budapesztu. Następnie spacer do placu Vörösmarty - czas wolny na Vaci utca - najbardziej reprezentacyjnym deptaku miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka. Zamek Królewski - trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok: Cytadela, mosty na Dunaju. Czas wolny na deptaku Vaci, wieczorny rejs po Dunaju - fakultatywnie, nocleg.

3 dzień: Śniadanie, przejazd do Esztergomu - kolebki państwowości węgierskiej, zwiedzanie największej na Węgrzech Bazyliki oraz Zamku Królewskiego Arpadów - z zewnątrz. Przejazd do Wyszehradu dawnej rezydencji królewskiej, zwiedzanie Twierdzy z piękną panoramą Zakola Dunaju. Następnie przejazd do Szentendre. Spacer po centrum oraz zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Marcepanu. Spacer po miasteczku. Powrót do Budapesztu, nocleg.

4 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na Wyspę św. Małgorzaty - spacer do ruin kościoła i klasztoru Dominikanek, mini ZOO, ogród japoński. Przejazd do Egeru - spacer po zabytkowej części miasta: Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Powrót w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie

Hotel Berlin lub Hotel Classic 3*.

 • Wi-Fi: dostępny - szczegóły u organizatora, 
 • Zwierzęta: niedozwolone, 
 • Personel mówi w języku: węgierskim i angielskim.

Oferta dla singli

 • Dopłata 50 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania.
 • Dopłata 150 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym bez dokwaterowania (SGL).
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Uwagi:

Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

Rozkład jazdy

MIASTO / ZBIÓRKA / GODZINA WYJAZDU / DOPŁATA

 • Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska, 05:15.
 • Chrzanów, stacja Shell ul. Trzebińska, 03:00, 30 zł.
 • Cieszyn stacja benzynowa Arge, ul. Graniczna 48 (trasa S1), 05:45.
 • Częstochowa, McDonald’s ul. Wojska Polskiego 263-271, 02:15 50 zł.
 • Gliwice, stacja Shell, ul. Rybnicka 159, 03:00, 20 zł.
 • Jastrzębie-Zdrój, dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska, 05:15, 30 zł.
 • Katowice, McDonald’s ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker, 04:00.
 • Kielce, dworzec PKP - zatoczki Plac Niepodległości, 00:45, 70 zł.
 • Kraków, Hotel Cracovia ul. Kałuży, 02:15, 40 zł.
 • Leszno, stacja Shell al. Konstytucji 3 Maja 4, 22:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Lublin, parking Hala MOSiR al. Zygmuntowskie, 20:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 120 zł.
 • Łódź, dworzec PKS Łódź Kaliska, parking koło Poczty al. Włókniarzy 23:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 90 zł.
 • Olkusz, stacja benz. Statoil/McDonald’s ul. Rabsztyńska, 02:45, 40 zł.
 • Opole, McDonald’s/Stacja BP, ul. Wrocławska, 01:45, 50 zł.
 • Piotrków Trybunalski, Stacja benzynowa Huzar, ul. Sikorskiego 52, 01:00, 70 zł.
 • Poznań, dworzec PKP - parking ul. Dworcowa, 20:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 120 zł.
 • Pszczyna, plac za Kauflandem ul. Broniewskiego, 04:45.
 • Radom, dworzec PKP - parking ul. Wł Bieliny-Prażmowskiego, 23:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 90 zł
 • Rybnik, stacja BP / McDonald’s ul. Budowlanych, 04:45, 30 zł.
 • Rzeszów, dworzec PKP - zatoczki Plac Dworcowy, 23:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Sosnowiec, McDonalds’s stacja Shell ul. Kresowa, 03:15, 20 zł.
 • Tarnów, dworzec PKP ul. Dworcowa, 01:00, 80 zł.
 • Tychy, stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka, 04:30 .
 • Warszawa, parking PKiN Muzeum Techniki, al. Jerozolimskie, 21:45, Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Wrocław, parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza, 00:15, 80 zł. 

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33002)
Shopping (1266)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Warszawa(2476)
Kraków(1395)
Łódź(747)
Wrocław(815)
Poznań(1047)
Trójmiasto(953)
Szczecin(554)
Katowice i aglomeracja(1081)
Bydgoszcz(466)
Toruń(450)
Lublin(492)
Białystok(382)
Rzeszów(339)
Częstochowa(386)
Radom(326)
Kielce(357)
Olsztyn(351)
Opole(351)
Bielsko-Biała(477)
Gliwice(922)
Sosnowiec(903)
Rybnik(849)
Tychy(1028)
portale
Hotelscombined(29041)
Groupon(6639)
Tui(1599)
Fastdeal(1365)
Travelist(876)
MyDeal(571)
Wyjątkowy Prezent(331)
Infobuzer(326)
Triverna(226)
Klub Zniżek(166)
Kuptravel(136)
Travelday(79)
Okazje eholiday(66)
Travelgory(29)
Flipo(21)
promocje i kody
Promocje (676)
Kody rabatowe (105)
Źródła
Wszystkie (28780)
Hotelscombined (26790)
Tui (1647)
Groupon (142)
Travelist (85)
Kuptravel (40)
Fastdeal (31)
Travelday (25)
Flipo (17)
MyDeal (13)
Infobuzer (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

"Zagranica" jest to specjalna grupa ofert znajdująca się na Grupeo Travel. Skierowana ona jest do osób chcących podróżować poza granicami Polski oraz szukających atrakcyjnych miejsc do spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Wśród ofert turystycznych zawierających promocyjne ceny znajdziemy kraje takie jak: Bułgaria, Francja, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy itp. Wybór jest bardzo duży i zróżnicowany. Każdy kto planuje zarówno wyjazd indywidualny jak i wczasy rodzinne powinien starannie rozejrzeć się wśród propozycji urlopowych zaprezentowanych na Grupeo Travel. Są tu zebrane oferty handlowe hoteli, pensjonatów, biur podróży oraz znanych i cenionych organizatorów wycieczek. Propozycje zaprezentowane na portalu zawierają znaczne rabaty oraz zniżki cenowe w stosunku do ofert na ogólnodostępnym rynku. Grupeo Travel w ten sposób promuje wysokiej jakości oraz komfortowy wypoczynek po niższych kosztach. Miejsca noclegowe posiadają markę oraz cieszą się dobrymi opiniami wśród turystów. Dodatkowo, aby uprzyjemnić pobyt wypoczynkowy oferują szereg udogodnień dla swoich gości, takich jak: smaczne posiłki, baseny, SPA, gabinety odnowy biologicznej, siłownie, możliwość korzystania z fitnessu oraz sportów rekreacyjnych. Grupeo Travel to gwarancja udanego odpoczynku, mającego zbawienny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie każdego człowieka. Warto więc planować swój urlop razem z Grupeo Travel nie zależnie czy należymy do mniej czy bardziej zamożnych klientów - tutaj znajdziemy coś, co  w pełni spełni nasze oczekiwania. W serwisie Grupeo codziennie pojawiają się niesamowite promocje i zniżki cenowe sięgające nawet do 70%. Warto jednak pamiętać, że prezentowane tutaj okazje mają ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz mają określony czas ważności promocji. Warto więc podejmować decyzje w wyznaczonym terminie, aby nie utracić możliwości skorzystania z dostępnych tutaj okazji. Błękitne morze, szum fal, czyste powietrze, słońce, relaks w hotelu - to gwarancja wspaniałego odpoczynku oraz miłe wspomnienie po powrocie. Na taki wypoczynek czeka się cały rok, a do tego dzięki Grupeo Travel mamy możliwość zrealizować swoje plany z korzyścią dla siebie, bliskich oraz naszego portfela. Grupeo Travel pomaga zaoszczędzić nasz czas potrzebny do zaplanowania wyjazdu. Ze swoimi poropozycjami zaprezentowanymi na stronie internetowej stara się dotrzeć do wszystkich ludzi zarówno do tych, którzy już wcześniej mieli możliwość skorzystania z przywilejów zakupów grupowych oraz tych, którzy zamierzają zrobić to po raz pierwszy. Napewno warto jest spróbować! Wystarczy tylko zakupić bon promocyjny dotyczący wybranej oferty na podróż i tylko czekać na rozpoczęcie wymarzonego urlopu!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry