Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Peeling kawitacyjny z sonoforezą i ampułką od 49,99 zł w Studiu Kosmetyki i Modelowania Sylwetki (do -60%)

100 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowa pielęgnacja twarzy z dostosowaną do typu cery ampułką: gładka, piękna i zdrowo wyglądająca skóra

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 789 035 775 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kompleksowa pielęgnacja twarzy z dostosowaną do typu cery ampułką:

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 pakiet zabiegów,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 3 pakiety zabiegów,
  • 199,99 zł zamiast 500 zł za 5 pakietów zabiegów.

Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki

Spowalnianie zegara biologicznego wymaga specjalistycznych zabiegów. Aby jednak nie wpaść z deszczu pod rynnę, warto niweczyć jego zakusy bez drastycznych interwencji. 

Takie właśnie nieinwazyjne kuracje wykonuje ulokowane na osiedlu Uroczysko Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki. Gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów upiększających i wyszczuplających, wykorzystując przy tym m.in. bezpieczną, nieinwazyjną technologię ultradźwięków i fal radiowych. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kielce
ul. ul. Warszawska 143A, 25-547 Kielce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98177)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Toruń (558)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (558)
Groupon (438)
Travelist (5)
Triverna (3)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry