Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Napełnianie układu klimatyzacji do 300 g (49,99 zł) z ozonowaniem od 59,99 zł w warsztacie markoweczesci.pl w Bydgoszczy

200 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Napełnianie klimatyzacji: uzupełnienie czynnika chłodniczego R134a do 300 g
  • Ozonowanie: dezynfekcja układu klimatyzacji, likwidacja pleśni, alergenów, grzybów i nieprzyjemnego zapachu
  • Lokalizacja: ul. Polanka 10

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy aut do 3,5 t.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Każde kolejne 100 g czynnika płatne 15 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 52 340 50 87 lub 784 839 615. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z klimatyzacją jest jak z mózgiem – samo posiadanie nie zapewnia jeszcze mądrych zastosowań. Uzdatnij swój układ za pomocą napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym i ozonowania w warsztacie markoweczesci.pl.

Oferta
w 1 z 3 opcji

1) 49,99 zł zamiast 200 zł za napełnienie klimatyzacji do 300 g w 1 aucie,
2) 59,99 zł zamiast 240 zł za napełnienie klimatyzacji do 300 g wraz z ozonowaniem w 1 aucie,
3) 99,99 zł zamiast 480 zł za pakiet z opcji 2. dla 2 aut.

Napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym zapewni jej prawidłowe funkcjonowanie na długie miesiące, a odkażanie metodą ozonowania, dostępne w opcji drugiej i trzeciej, przyczyni się do zapewnienia odpowiedniego poziomu chłodzenia w aucie oraz zlikwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, chociażby te pochodzenia zwierzęcego czy papierosowego. Ponadto usunie wszelkie niebezpieczne dla zdrowia alergeny, grzyby i pleśnie.

markoweczesci.pl
O tym, że połączenie serwisu samochodowego ze sklepem z częściami zamiennymi do aut, gwarantuje klientom maksymalną satysfakcję z dokonanych napraw przy skróconym do minimum czasie oczekiwania na realizację usługi, przekonać się można w bydgoskim warsztacie markoweczesci.pl.
Na miejscu doświadczeni mechanicy służą kompleksową pomocą w zakresie diagnostyki, serwisu klimatyzacji, wulkanizacji, wymiany oleju i amortyzatorów czy napraw bieżących, udostępniając jednocześnie szeroki asortyment części zamiennych, które nabyć można tradycyjnie lub za pośrednictwem strony www.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bydgoszcz
Polanka 10, Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28474)
Shopping (1435)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Toruń (477)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (477)
Groupon (458)
Travelist (4)
Kuptravel (3)
Fastdeal (3)
Triverna (2)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry