Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Leczenie chrapania (od 799 zł) lub wysiłkowego nietrzymania moczu (1599 zł) w Centrum Medycznym Nord Medica

od799
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie leczenie chrapania (laserowe lub plastyka podniebienia metodą chirurgii radiofal) bądź leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób powyżej 18. roku życia.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku opcji 2. zabieg poprzedzony jest konsultacją specjalisty - w przypadku niepomyślnego jej przejścia konieczna jest zapłata za konsultację 99 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 22 750 16 46, 22 750 16 24, 882 139 206.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 799 zł za laserowe leczenie chrapania (3 zabiegi),
2) 1599 zł za leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Er:YAG,
3) 3199 zł za leczenie chrapania: plastyka podniebienia metodą chirurgii radiofal ELMAN.

  • laserowe leczenie chrapania
  • leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Er:YAG (zabieg wykonuje chirurg urolog)
  • leczenie chrapania: plastyka podniebienia metodą chirurgii radiofal ELMAN – zabieg pozwala na wykonanie podśluzówkowej plastyki podniebienia miękkiego i języczka z minimalnym zespołem bólowym i skróconym okresem gojenia.

Centrum Medyczne Nord Medica
Nord Medica jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Piaseczna. Profesjonalny personel medyczny, korzystając ze swojej wiedzy oraz z nowocześnie wyposażonych gabinetów i pracowni diagnostycznych, pomaga pacjentom w sposób kompleksowy zadbać o zdrowie. Nord Medica oferuje ambulatoryjną opiekę lekarzy specjalistów, szereg badań diagnostycznych, analitycznych i obrazowych oraz pełne zaplecze zabiegowe. Dodatkowym atutem centrum jest wysoce specjalistyczny gabinet terapii laserowej, przygotowany z myślą o osobach chcących w szczególny sposób zadbać o piękno i zdrowie.

Ponadto w placówce można wykonać zabiegi operacyjne w specjalizacjach:

- chirurgia ogólna
- chirurgia plastyczna
- chirurgia ręki
- chirurgia onkologiczna
- ginekologia onkologiczna (także zabiegi endoskopowe)
- ginekologia estetyczna
- urologia (także zabiegi endoskopowe)


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Piaseczno
Młynarska 2, Piaseczno, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18739)
Shopping (887)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Toruń (460)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (460)
Groupon (440)
MyDeal (6)
Travelist (4)
Triverna (3)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry