Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózków widłowych (od 99 zł), wymianę butli gazowych (229 zł) i więcej w Orent

200 złod99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kursy na wózki widłowe, wymianę butli gazowych, magazyniera. Po ukończeniu uczestnicy otrzymują zaświadczenie MEN

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. ilość osób w grupie: 7 lub 12 w zależności od lokalizacji.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na zakończenie kursu zaświadczenie MEN o jego ukończeniu. Certyfikaty w języku angielskim, szwedzkim, niemieckim, holenderskim, oraz norweskim za dodatkową opłatą 20 zł. Możliwość uzyskania europejskiej plastikowej legitymacji operatora w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim za dopłatą 50 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 502 315 180 lub mailowa w ciągu 14 dni od daty zakupu z podaniem danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, miejsce urodzenia, numer telefonu, wybrane miasto kursu, kod zabezpieczając). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Dowolny kurs:

 • 99 zł zamiast 200 zł za kurs na wózki widłowe unoszące,
 • 199 zł zamiast 400 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów,
 • 229 zł zamiast 450 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów + kurs na wymianę butli gazowych,
 • 249 zł zamiast 650 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów + kurs na wymianę butli gazowych + kurs na magazyniera.

W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się operować wszystkimi typami wózków: podnośnikowymi, unoszącymi, ciągnikowymi, naładownymi i specjalnymi, o napędzie spalinowym, gazowym i akumulatorowym – elektrycznym. Dodatkowo można zdecydować się na kurs wymiany butli gazowych oraz kurs na magazyniera. W przypadku tego ostatniego przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu ładunkoznawstwa, a także fakturowania oraz sporządzania dokumentacji magazynowej. Jako potwierdzenie nabycia nowych umiejętności uczestnicy otrzymają zaświadczenie MEN. Czas trwania każdego kursu: około 2 tyg.

Rejestracja telefoniczna (502 315 180) lub mailowa:

minimalna ilość osób w grupie - 7:

 • Toruń - torun.orent@o2.pl
 • Bydgoszcz - bydgoszcz.orent@o2.pl
 • Grudziądz - grudziadz.orent@o2.pl
 • Włocławek - wloclawek.orent@o2.pl
 • Szczecin - kursy-orent@o2.pl
 • Łódź - lodz.orent@o2.pl
 • Warszawa - warszawa@orent.pl
 • Olsztyn - olsztyn.orent@o2.pl
 • Płock - kursy-orent@o2.pl
 • Gdańsk - gdansk.orent@o2.pl

minimalna ilość osób w grupie - 12: 

 • Zielona Góra - kursy-orent@o2.pl
 • Koszalin - kursy-orent@o2.pl
 • Słupsk - kursy-orent@o2.pl

Orent

Centrum szkoleniowe posiada ponad 45 placówek w całej Polsce. Prowadzi kursy dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, firm, szkół i gminnych ośrodków pomocy. W ofercie posiada kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii, kursy na instruktorów jazdy, dla taksówkarzy, z pierwszej pomocy, obsługi kas fiskalnych, BHP, a także obsługi odśnieżarek, ładowarek teleskopowych i innych maszyn.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Orent (KN)
ul. Dworcowa 8
ul. Wysoka 38/42
ul. Ku Słońcu 27/30
ul. Płocka 149
ul. Hallera 16/18
ul. Włościańska 35
al. Piłsudskiego 61
Polna 115
Orent
Orent
Orent
Orent
Orent
Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37158)
Shopping (1246)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Toruń (521)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (521)
Groupon (488)
Kuptravel (4)
Travelist (4)
Fastdeal (2)
Triverna (2)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Toruń jest to miasto położone na Kujawach nad rzeką Wisłą i Drwęcą. Toruń jest to znaczący ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny w naszym kraju. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Toruń łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, pomniki, ratusz spichlerz, teatr, a także nowoczesne biurowce, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić stare miasto i malownicze okolice położone w pobliżu. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, parki, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Torunia wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany w Polsce serwis związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to oszczedność czasu i pieniędzy oraz pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu swoich wydatków. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Toruń" zebrane są kupony powiązane z Toruniem i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te piękne i spokojne miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Dużą popularnością cieszą się tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością i sportem czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Również zwolennicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są zdobywane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Wspólnie z Grupeo wielu ludzi nabywa zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznacza później na inne cele. Grupeo to satysfakcja z zakupów dostępna dla każdego bez ograniczeń!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry