Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zumba®, bokwa®, fitness, siłownia i więcej – 8 wejść za 39 zł w Centrum Tańca i Fitness w Sosnowcu (do -52%)

82 złod39
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 52%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Szeroki wybór zajęć: m.in. zumba®, bokwa®, płaski brzuch, step, joga i więcej
  • Certyfikowany instruktor zumby®: Magdalena Dyluś

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na zajęcia należy się zapisać w okresie ważności grouponu.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Robienie czegoś na siłę najlepsze efekty przynosi z karnetem. Przetestuj na sobie korzyści odwiedzania Centrum Tańca Fitness w Sosnowcu z dzisiejszym grouponem.

Oferta
karnet na zajęcia fitness, bokwę®, zumbę®, aquaZumbę® i siłownię (trening obwodowy, funkcjonalny, crossfit) w 1 z 3 opcji:

1) 39 zł zamiast 82 zł za 8 wejść,
2) 49 zł zamiast 100 zł za 12 wejść,
3) 59 zł zamiast 110 zł za 16 wejść.

Grafik klubu dostępny tutaj. W przypadku wejść na siłownie grafik nie obowiązuje.

Centrum Tańca Fitness
Świetnie wyposażona siłownia oddaje do dyspozycji sprzęt cardio, maszyny do ćwiczeń i wolne ciężary, a także opiekę instruktora od poniedziałku do piątku w godz. 18-20. W ofercie znajdują się typowe wzmacniające, spalające i rozciągające ajęcia fitnessz, kursy tańca dla dorosłych i dla dzieci, a także żywiołowe zajęcia oparte na zumbie w wersji tradycyjnej, aqua, latino, z wykorzystaniem stepu bądź hantli. Nad prawidłowością i komfortem treningów czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Centrum dysponuje przestronną salą do ćwiczeń, szatniami i sanitariatami. Do dyspozycji oddaje ponadto solarium, body space, gabinet masażu, salonik Magiczne dłonie, sklepik z odzieżą sportową firmy HAPPY FIT oraz barek i miejsce do zabawy dla najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sosnowiec
Jagiellońska 12, Sosnowiec, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33187)
Shopping (411)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1162)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1162)
Groupon (1212)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry