Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabiegi zimnym laserem diodowym (od 99 zł) z Focus RF (od 399 zł) w Studiu Rulczyński w Katowicach

od99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Zimny laser diodowy: bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie skóry
    Skuteczność i bezpieczeństwo bez ryzyka uszkodzenia tkanek i naczyń krwionośnych

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (32) 204 20 04 lub email: www.rulczynski.oblok.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zapomnij o dodatkowych centymetrach w obwodzie wybranej partii ciała z dzisiejszym grouponem, wybierając się na wyszczuplanie zimnym laserem diodowym i nie tylko do Studia Fryzur i Urody Rulczyński w Katowicach.

Oferta
Wyszczuplanie zimnym laserem diodowym w 1 z 4 opcji:

1) 99 zł za 3 zabiegi,
2) 189 zł za 6 zabiegów,
3) 399 zł za 12 zabiegów i 1 zabieg urządzeniem Focus RF na twarz lub na ciało,
4) 499 zł za 15 zabiegów i 1 zabieg urządzeniem Focus RF na twarz lub na ciało.

Partie ciała: brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona, twarz.

Światło lasera głęboko i bezboleśnie przenika warstwy skóry, aby rozbić trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych i przekształcić tak powstałe metabolity w energię. Rezultaty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji, gwarantując utratę średnio od 3 do 5 cm obwodzie talii. Ponadto urządzenie oddziałuje na skórę, dzięki czemu staje się ona napięta i odmłodzona. Dodatkowym wzmocnieniem kuracji jest Focus RF, który redukuje tkankę tłuszczową i cellulit za pomocą fal. Emitowana energia najpierw rozrywa komórki tłuszczowe, wnikając głęboko w skórę, a następnie poprzez wytwarzane ciepło przyspiesza ich usuniecie w procesie metabolizmu.

Studio Fryzur i Urody Rulczyński
Rodzinna firma, która od 1920 roku nieprzerwanie oferuje usługi z zakresu pielęgnacji ciała, skóry i włosów to obecnie już czwarte pokolenie, które dba o atrakcyjny wygląd klientek poprzez wykonywanie zabiegów wyszczuplających, odmładzających, oczyszczających, fryzjerskich, a nawet planowanie kompleksowych metamorfoz wizerunku.

Warto dodać, że salon fryzjerski jest partnerem firm L\'Oréal Prefessional i JOICO, co gwarantuje mu wgląd w najnowsze trendy światowego fryzjerstwa, a salon kosmetyczny współpracuje z firmą Dr. Belter, dysponując m.in. sprzętem do fotoodmładzania i fotoepilacji firmy Radiancy, wykorzystującym najnowszą opatentowaną technologię LHE.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Fryzur i Urody RULCZYŃSKI
Strzelecka 17, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29130)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1163)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1163)
Groupon (1212)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry