Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana terapia lecznicza za 24,99 zł, testy alergiczne za 49,99 zł i więcej opcji w Gabinecie Biorezonansu Biomax

50 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przeprowadzone terapie i testy pomogą w leczeniu wielu dolegliwości i uzależnień oraz w diagnozie alergii pokarmowych i wziewnych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: wszczepiony rozrusznik serca, I trymest ciąży.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Odczulanie - trwa ok 30 minut, dla dzieci nieco krócej. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 80 57 97 w przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł zamiast 50 zł za terapię odchudzająca lub terapię leczenia bólu lub inne terapie lecznicze (30 min.)
  • 49,99 zł zamiast 120 zł za terapię antynikotynową lub antyalkoholową lub w uzależnieniu od słodyczy (40 min.)
  • 49,99 zł zamiast 130 zł za testy alergiczne (ok. 100 alergenów)
  • 59,99 zł zamiast 180 zł za testy alergiczne z odczulaniem (ok. 60 min.)

Testy alergiczne obejmują 100 alergenów spośród 300 do wyboru. W skład badania wchodzą testy: pyłkowy, spożywczy (barwniki, konserwanty, emulgatory), test podstawowy (mieszany) na żywność, np. ryby, mleko, jaja, gluten, mięso, owoce oraz roztocza, pleśnie, podstawowe pyłki i inne.

W opcji 1.: terapia odchudzająca lub terapia leczenia bólu (migrena, rwa kulszowa, nerwobóle), zaparcia, choroba wrzodowa, jelit, nadciśnienie, nerwica, depresje, zatoki.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biomax
Francuska 35, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39506)
Shopping (1247)
Bilety (186)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (904)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (904)
Groupon (906)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry