Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana sesja fotograficzna za 99,99 zł i więcej opcji w Babymania photography w Gliwicach

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru sesja rodzinna, ciążowa, narzeczeńska, dla zakochanych, świąteczna, urodzinowa, beauty

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: Sesja dla maks. 2 os. (z wyjątkiem sesji rodzinnej dla maks. 3 os.). Wyretuszowane zdjęcia udostępniane na serwerze lub nagrane na płytę CD. Wykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych tylko za pisemną zgodą. Dodatkowe zdjęcia poddane obróbce i retuszowi: 1 zdjęcie - 25 zł, 5 zdjęć i więcej - 20 zł/szt. Godziny pracy: pon.-pt. 8-20, sob.-niedz. 11-18. Telefon w celu udzielenia informacji: 606 722 697.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrana sesja fotograficzna w plenerze lub w studiu:

  • 99,99 zł za wybraną sesję, 10 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania 1 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 139,99 zł za wybraną sesję, 15 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania 1,5 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 179,99 zł za wybraną sesję, 20 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania sesji 2 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów).

Babymania photography

Od kiedy Małgorzata Krystek została mamą jej uwaga skoncentrowała się na dzieciach, które z chęcią fotografuje. Doświadczenie rodzicielstwa pozwala jej w szczególny sposób odbierać piękno dziecięcego świata i je utrwalać. W barwnych kadrach zatrzymuje niewinność, swobodę, spontaniczność, otwartość i szczerość maluchów tak, by klienci po latach mogli powrócić do chwil spędzonych z dziećmi i z przyjemnością je wspominać. W trosce o komfort najmłodszych Małgorzata Krystek wykonuje sesje w domu klienta lub we własnym studiu. Zapewnia przy tym wszystkie rekwizyty i używa wyłącznie światła zastanego, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu maleństwa. W jej portfolio są również sesje dla dorosłych, w tym narzeczeńska, dla zakochanych, świąteczna, urodzinowa i beauty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Babymania photography
Ossolińskich 54 lok. 6,, Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (31100)
Shopping (1430)
Bilety (129)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (911)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (911)
Groupon (922)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry