Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie zębów mądrości ze znieczuleniem ogólnym od 1499,99 zł w klinice implantologicznej Hercka Dent w Gliwicach

od1499,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg pozwala pozbyć się tzw. zębów mądrości, które przeszkadzać mogą w utrzymaniu dobrego stanu uzębienia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. W przypadku górnych ósemek tkwiących w zatoce szczękowej - dodatkowa opłata za zamknięcie zatoki 350 zł.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (32) 331 56 63 lub 601 482 558.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usunięcie zębów zatrzymanych, tzw. zębów mądrości (ósemek) w znieczuleniu ogólnym:

  • 1499,99 zł za usunięcie 1 zęba,
  • 1999,99 zł za usunięcie 2 zębów,
  • 2499,99 zł za usunięcie 3 zębów,
  • 2799,99 zł za usunięcie 4 zębów.

W ramach grouponu:

  • usunięcie zębów zatrzymanych, tzw. zębów mądrości (ósemek)
  • zdjęcie pantomograficzne
  • konsultację medyczną
  • konsultację anestezjologiczną

Hercka Dent

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – to domena gliwickiej kliniki, prowadzonej przez Aleksandrę Hercką-Mulas, specjalistę z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W ofercie znaleźć można szeroki wybór usług z zakresu implantologii, leczenia kanałowego i zachowawczego, wybielania i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gliwice
ul. Malinowskiego 11, 44-100 Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (935)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (935)
Groupon (960)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry