Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag: 3 zabiegi od 209,99 zł i więcej opcji w MediGold

600 złod209,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 65%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg nie uszkadza poważnie skóry, nie pozostawia blizn, nie wiąże się z długim gojeniem lub rekonwalescencją

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 771 30 71. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag:

  • 209,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 399,99 zł zamiast 1200 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 594,99 zł zamiast 1800 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 299,99 zł zamiast 950 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 589,99 zł zamiast 1900 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 879,99 zł zamiast 2850 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm.

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag z technologią Q-switch odbywa się w serii zabiegów kosmetycznych oddalonych od siebie o minimum 4-5 tygodni. Promieniowanie emitowane przez laser jest niejonizujące, a tym samym bezpieczne dla zdrowia. Bardzo krótkie impulsy wysoko skoncentrowanej energii światła o odpowiedniej długości fali pozwalają rozbić pigment na drobne cząsteczki, które są na tyle małe, że system immunologiczny bez trudu usuwa je z organizmu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Chorzów
Kościuszki 63, Chorzów, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19592)
Shopping (816)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (997)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (997)
Groupon (1025)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry