Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie naczynek od 59,99 zł w Gabinecie Urody Kaja Cosmetics

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

10, 30, 60 lub 90 nakłuć podczas zabiegu pozwoli pozbyć się wybranej ilości naczynek, co odmieni wygląd skóry

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 233 360. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usuwanie naczynek:

  • 59,99 zł za 10 nakłuć,
  • 89,99 zł za 30 nakłuć,
  • 129,99 zł za 60 nakłuć,
  • 189,99 zł za 90 nakłuć.

Zabieg można wykonać na następujących partiach ciała: nogi, ręce, twarz, całe ciało.

Zabiegu nie wykonuje się pod kolanami, poniżej kostki oraz w obrębie serca. 

Wykupioną liczbę nakłuć wykonać można tylko w jednym zabiegu.

Przebieg zabiegu: po wypełnieniu ankiety z przeciwwskazaniami wykonany jest demakijaż oraz dezynfekcja w miejscu, na którym przeprowadzany jest zabieg. Po tych czynnościach następuje dobór grubości igły oraz nastawienie siły prądu. Czas zamknięcia jednego naczynka to kilka sekund. Po zabiegu przeprowadzana jest dezynfekcja oraz nakładany jest preparat łagodzący z panthenolem lub aloesem. Zaczerwienienie znika po kilku minutach (czasem utrzymuje się do kilku godzin). Powstałe po kilku dniach strupki są mało widoczne i można je ukryć pod makijażem.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, wrażliwość na światło, opalona skóra oraz ciemna karnacja, cukrzyca, stosowanie antykoagulantów, leków obniżających krzepliwość krwi, bliznowce, metalowe elementy w ciele (tj. rozrusznik serca).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Małachowskiego 41 lok 5, Będzin, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26950)
Shopping (456)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1108)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1108)
Groupon (1143)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry