Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkółka piłkarska: 1 miesiąc zajęć za 39,99 zł i więcej opcji w Piłkarskiej Akademii Red Box w Katowicach (do -47%)

50 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia prowadzone są w grupach chłopięcych oraz dziewczęcych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. W naborze mogą uczestniczyć dziewczęta i chłopcy do rocznika 2001.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia prowadzone są w grupach dla chłopców i dla dziewczyn. Dodatkowy rabat w wysokości 20% na sprzęt sportowy w sklepie Red Box. Tel. do zapisów 790 224 029. Przy zapisie należy wybrać stadion na którym dziecko będzie odbywać treningi. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 50 zł za 1 miesiąc zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 3 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej.

Uczęszczając na zajęcia w szkółce piłkarskiej, młodzi adepci futbolu będą poszerzać swoje piłkarskie umiejętności, rozwijać pasję, ale – przede wszystkim – czerpać radość z rywalizacji i grania w piłkę. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i mogą brać w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Piłkarska Akademia Red Box 

Piłkarska Akademia nie prowadzi selekcji, wychodząc z założenia, że każde dziecko niezależnie od naturalnych predyspozycji ma prawo pokochać zabawę piłką nożną. Akademia jest projektem nastawionym na nowoczesne, podążające za trendami szkolenie, opierające się nie tylko na aspekcie sportowym, ale również na kompetentnym, kompleksowym podejściu wychowawczym. W tym celu Red Box współpracuje jedynie z kadrą trenerską o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach, a słowem-kluczem w filozofii Akademii jest „rozwój”. 

Trenerzy Red Box szczególną wagę przykładają do czterech elementów: edukacji (dziecko uczy się podstaw gry, założeń, roli ruchu w rozwoju), zdrowia (treningi są dopasowane do wieku oraz możliwości fizycznych i rozwojowych dziecka), strony społecznej (rola wychowania przez sport, przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie, samodzielne podejmowanie decyzji i radzenie sobie z problemami), sportu (nacisk na wszechstronne szkolenie ruchowe w oparciu o zdobywanie umiejętności piłkarskich oraz naukę współzawodnictwa).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Klub Sportowy "Murcki-Kostuchna Górnik"
Boya Żeleńskiego 98, Katowice
Grażyńskiego 51, Katowice
Sołtysia 25, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19564)
Shopping (773)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (994)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (994)
Groupon (1021)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry