Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, piaskowanie, polerowanie i więcej od 79,99 zł w NZOZ Pro Dent w Gliwicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabiegi przywracające naturalną biel zębów, nadające im zdrowy połysk i wzmacniające szkliwo

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce „Moje konto”.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon - na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 32 337 02 40.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie będziesz musiał chodzić z przyklejonym uśmiechem, jeśli zadbasz o swój naturalny. Z dzisiejszym grouponem zdrowe zęby i perłowy uśmiech zapewnisz sobie dzięki wizycie w NZOZ Pro Dent.

Oferta
Zabiegi przeciwpróchnicze w 1 z 3 opcji:
1) 79,99 zł za przegląd kamerą wewnątrzustną, skaling, piaskowanie, polerowanie oraz instruktaż higieny jamy ustnej,
2) 99,99 zł za przegląd kamerą wewnątrzustną, skaling, piaskowanie, fluoryzację i polerowanie,
3) 179,99 zł za pakiet z opcji 2. dla 2 osób.

Wizyta w gabinecie Pro Dent pomoże zachować zęby oraz dziąsła w zdrowym stanie. W tym celu zaplanowany jest skaling, który usunie zalegający kamień nazębny. Piaskowanie pomoże zaś uporać się z nieestetycznym osadem po kawie czy herbacie. Po tych zabiegach przyjdzie pora na wzmacnianie szkliwa fluorem i dokładne polerowanie. Ponadto podczas wizyty przewidziany jest przegląd jamy ustnej, który da raport ze stanu zdrowia zębów.

NZOZ Pro Dent
Gabinet istnieje od 1999 roku i świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i leczenia kanałowego. Zabiegi wykonywane są tam przez lekarzy stomatologów oraz inżyniera protetyki, co pozwala na przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów dentystycznych. Ponadto NZOZ Pro Dent posiada także własne laboratorium protetyki dentystycznej, a dla potrzeb swoich pacjentów współpracuje również ze specjalistą ortodontą.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gliwice
ul. Młodzieżowa 3, Gliwice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (25989)
Shopping (1195)
Bilety (129)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1022)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1022)
Groupon (1050)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry