Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, fluoryzacja, polerowanie i konsultacja od 79,99 zł w Duo Medica w Katowicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na naturalnie białe zęby i szkliwo odporne na próchnicę

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 695 395 525 w godz. 12-20 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet ze skalingiem, fluoryzacją, polerowaniem i konsultacją:

  • 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 149 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 219 zł za pakiet dla 3 osób.

Na początek stomatolog przeprowadza wnikliwy przegląd uzębienia, po którym przychodzi kolej na dalsze działania. Skaling to zabieg, który po mistrzowsku radzi sobie z oczyszczeniem zębów z kamienia nazębnego. Polerowanie przeciwdziała odkładaniu się płytki nazębnej, a fluoryzacja remineralizuje i wzmocnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę i choroby dziąseł.

Duo Medica

Choć placówka działa od ponad 3 lat, lista pacjentów jest stosunkowo długa. Nie bez znaczenia jest fakt, że tutejsi lekarze są wieloletnimi specjalistami w swoich dziedzinach: stomatologii, ginekologii, chirurgii, endokrynologii, laryngologii i medycynie estetycznej. W stawianiu diagnoz i w procesie leczenia wykorzystują najnowszy sprzęt, m.in. precyzyjnie działający system bezbolesnego, komputerowego znieczulenia stomatologicznego The Wand, likwidujący blizny i odmładzający skórę laser Fire-Xel oraz Voluson E6 firmy GE Healthcare, czyli najwyższej klasy kliniczny aparat USG.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
ul. Jesionowa 9a, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33006)
Shopping (1269)
Bilety (176)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (903)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (903)
Groupon (904)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry