Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnikiem chłodzącym od 49,99 zł w Noproblem Autoserwis w Katowicach

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowy serwis: oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie i nabicie czynnikiem chłodzącym

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość naprawy niesprawnego systemu klimatyzacji - usługa płatna dodatkowo. Każde dodatkowe 100 g czynnika płatne 12 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 514 572 595 lub 507 019 092. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Serwis klimatyzacji (oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie):

  • 49,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 100 g,
  • 69,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 200 g,
  • 89,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 300 g.

Ilość czynnika w najpopularniejszych pojazdach dostępna tutaj

Noproblem Autoserwis

By zapewnić kierowcom bezpieczną i bezawaryjną jazdę, serwisanci przed przystąpieniem do napraw wykonują wnikliwą diagnostykę. Sięgają przy tym po nowoczesny sprzęt, gdyż uważnie śledzą najnowsze trendy i nowe rozwiązania w branży motoryzacyjnej. 

W orbicie ich zainteresowań są m.in. mechanika i elektromechanika samochodowa, wulkanizacja, przeglądy (w tym przed sprzedażą lub zakupem), diagnostyka komputerowa samochodu, serwis klimatyzacji. Szybką realizację napraw gwarantuje możliwość kupna na miejscu części nowych, używanych, oryginalnych lub zamiennych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Noproblem autoserwis
ul. Hallera 70a, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33006)
Shopping (1269)
Bilety (176)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (903)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (903)
Groupon (904)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry