Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji i więcej (od 39,99 zł) z przeglądem auta (69,99 zł) w Centrum Samochodowym w Dąbrowie Górniczej

170 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 76%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na komfortową i bezpieczną jazdę autem dzięki poprawie wydajności klimatyzacji oraz ocenie stanu newralgicznych układów i elementów

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla sprawnych układów klimatyzacji. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 3 - oferta nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych. Każde kolejne rozpoczęte 100 g czynnika wchodzącego do układu w cenie 10 zł. 25% rabatu na odgrzybianie ultradźwiękowe. Rabat na zakup oleju i filtrów. Układy klimatyzacji nabijane wedle zaleceń producenta danego pojazdu. Recykling czynnika nie jest brany pod uwagę. Rozliczenie następuje za całość czynnika chłodzącego wchodzącego do układu. Możliwość naprawy niesprawnych układów klimatyzacji.
Konieczna rezerwacja tel. 32 400 88 66 lub 505 109 100. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usługi samochodowe:

  • 39,99 zł zamiast 170 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe,
  • 59,99 zł zamiast 340 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 200 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe,
  • 69,99 zł zamiast 320 zł za opcję 1. + wymiana oleju oraz filtra oleju + podstawowy przegląd auta + odgrzybianie kabinowe,
  • 89,99 zł zamiast 680 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 400 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe.

Podstawowy przegląd auta:

  • sprawdzenie układu hamulcowego, wydechowego, kierowniczego, zawieszania
  • sprawdzenie płynów eksploatacyjnych: hamulcowego, chłodniczego oraz spryskiwaczy
  • ocena ogumienia wraz z ciśnieniem opon
  • sprawdzenie akumulatora

Centrum Samochodowe

Fachowcy z salonu wykonują różnorodne usługi mające na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Oprócz przeglądów samochodowych i serwisu klimatyzacji w ofercie znajdują się: wulkanizacja, wszelkie naprawy bieżące oraz diagnostyka komputerowa wykonywana za pomocą nowoczesnego sprzętu firmy Texa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Dąbrowa Górnicza
Wojska Polskiego 36, Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27564)
Shopping (411)
Bilety (148)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1164)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1164)
Groupon (1212)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry