Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie lub odgrzybianie klimatyzacji za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Serwis Szymanowski w Katowicach

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na usunięcie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, zmniejszenie spalania i zwiększenie komfortu jazdy

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Za każde kolejne 100 g czynnika chłodzącego dopłata 20 zł 
Konieczna rezerwacja tel. 602 238 925 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Serwis klimatyzacji:

  • 29,99 zł za ozonowanie lub odgrzybianie klimatyzacji,
  • 49,99 zł za serwis klimatyzacji z odgrzybianiem i nabiciem 100 g czynnika chłodzącego,
  • 79,99 zł za serwis klimatyzacji z nabiciem do 400 g czynnika chłodzącego,
  • 99,99 zł za serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego do pełna.

Auto Serwis Szymanowski

Fiat, Alfa Romeo, Honda, Mazda czy Mitsubishi nie mają przed pracownikami serwisu żadnych tajemnic – od lat specjalizują się w ich serwisie. Dzięki sprzedaży na miejscu nowych i używanych części szybko, a przy tym fachowo wykonują kompleksowe naprawy. W tym czasie kierowcy w razie potrzeby mają do dyspozycji samochody zastępcze. W ofercie serwisu są również usługi z zakresu blacharstwa, lakiernictwa, mechaniki, elektroniki, wulkanizacji, klimatyzacji oraz pomocy drogowej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Siemianowicka 9a, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26932)
Shopping (406)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (866)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (866)
Groupon (917)
MyDeal (3)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry