Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż lub seans rozluźniający dźwiękami za 47,99 zł i więcej opcji w gabinecie Moc Dźwięków w Gliwicach (do -46%)

80 złod47,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg wykonywany przez osobę, która ukończyła kurs masażu z użyciem mis pochodzących z Tybetu, łagodzi bóle, napięcie psychiczne i fizyczne

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 501 787 660.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Odkryj alternatywną formę leczenia w gabinecie Moc Dźwięku. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Masaż dźwiękami lub seans rozluźniający dźwiękami (ok.45 min) w 1 z 3 opcji:

1) 47,99 zł zamiast 80 zł za 1 wybrany zabieg,
2) 89,99 zł zamiast 160 zł za 2 wybrane zabiegi,
3) 129,99 zł zamiast 240 zł za 3 wybrane zabiegi.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.

Uderzanie w tybetańskie misy wywołuje wibrowanie, które w postaci delikatnej fali dźwiękowej płynie od stóp do głowy, oddziałując na ciało i psychikę człowieka. Tę prastarą wiedzę usystematyzował Peter Hess, który rozwinął metodę masażu dźwiękiem. Pozwala ona wzmocnić organizm, odzyskać energię, zredukować stres i pobudzić naturalne mechanizmy samouzdrawiania.

Moc Dźwięku
Dźwięki, podobnie jak teatr, mają oczyszczającą moc - pobudzają wyobraźnię, wywołują pozytywne skojarzenia i pomagają rozładować wewnętrzne napięcie. Pozytywną siłę wibracji powietrza na człowieka wcześnie odkryła Jolanta Evelin Bieniak dzięki nauce gry na fortepianie i śpiewu w szkole muzycznej. Poszukując unikalnych brzmień działających stymulująco, poszerzyła swoją muzyczną kolekcję o instrumenty z Azji, Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii, a ich brzmienie zaczęła wykorzystywać w praktyce: podczas sesji we własnym gabinecie oraz na zajęciach autorskich w przedszkolach, szkołach, szpitalach, ośrodkach opieki społecznej, stowarzyszeniach, fundacjach i innych placówkach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
STUDIO OdNOWA
Ul Raciborska 3/17, Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27564)
Shopping (411)
Bilety (148)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1164)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1164)
Groupon (1214)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry