Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Makijaż permanentny oprawy oka (od 119,99 zł) lub ust (od 199,99 zł) i więcej opcji z salonem mobilnym Red Nails

300 złod119,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalnie wykonany makijaż oraz microblading brwi optycznie powiększą oko, a rekonstrukcja ust nada im wyrazistości i regularności

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów albo być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Znieczulenie i korekta płatne dodatkowo. Godziny otwarcia 7.00-20.00 od pon. do niedz.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 119,99 zł zamiast 300 zł za makijaż permanentny kreski górnej lub dolnej,
  • 179,99 zł zamiast 480 zł za makijaż permanentny kreski górnej i dolnej,
  • 199,99 zł zamiast 450 zł za makijaż permanentny brwi metodą kompaktową lub konturu ust,
  • 249,99 zł zamiast 550 zł za makijaż permanentny konturu ust z cieniowaniem,
  • 399 zł zamiast 550 zł za makijaż permanentny – rekonstrukcja brwi.

Red Nails

Red Nails to mobilny salon kosmetyczny stworzony z myślą o zapracowanych kobietach, którym na co dzień brakuje czasu na pielęgnację urody. Gabinet stacjonarny dostosowuje godziny otwarcia do potrzeb klientek, ponadto, w razie potrzeby, realizując usługi również z dojazdem. Specjalnością salonu jest makijaż permanentny, ale można tu także skorzystać z zabiegów takich jak: stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs czy zagęszczanie włosów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Skrzeka 2, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19956)
Shopping (740)
Bilety (142)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (994)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (994)
Groupon (1021)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry