Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowe usuwanie tatuażu od 59,99 zł w Chill-Ink

200 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nowoczesna metoda, która nie pozostawia blizn i jest mało inwazyjna

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów studia.  
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 010 505. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag

  • 59,99 zł zamiast 200 zł za 1 zabieg usuwania tatuażu o powierzchni 5x5 cm,
  • 69,99 zł zamiast 350 zł za 1 zabieg usuwania tatuażu o powierzchni 7x7 cm,
  • 99,99 zł zamiast 600 zł za 1 zabieg usuwania tatuażu o powierzchni 10x10 cm.

Usuwanie tatuażu laserem to metoda, która nie niszczy komórek skóry – rozbija tylko pigment barwiący. Zabieg nie pozostawia blizn i towarzyszy mu ból o wiele mniejszy niż przy tatuowaniu. Więcej o zabiegu przeczytać można tutaj.

Chill-Ink

Z Chill-Ink można wyjść z wymarzonym tatuażem – studio zajmie się zarówno jego projektem, jak i profesjonalnym wykonaniem. Co ważne, każdy wzór wykonywany jest z ogromną precyzją, w sterylnych warunkach (hermetycznie zapakowane, jednorazowe elementy). Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości tatuażu, jego lokalizacji oraz stopnia skomplikowania. Tym zaś, którzy chcieliby się pozbyć motywu ze skóry, Chill-Ink oferuje laserowe usuwanie tatuażu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Tatuażu Chill-Ink
Kościelna 7, Ruda Śląska

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19970)
Shopping (740)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (993)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (993)
Groupon (1020)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry