Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli od 299,99 zł i więcej w MONS (do -54%)

650 złod299,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Teoria i zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instruktorów – szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagane ukończenie 18. lat, wykształcenie min. podstawowe, stan zdrowia umożliwiający wykonywanie danej pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 1. i 2. egzamin UDT płatny dodatkowo 152 zł. Badania lekarskie dodatkowo płatne.
Konieczna rezerwacja tel. 509 746 743.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie przegap szansy na podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzbogacenie CV o cenne doświadczenia. Udaj się na wybrany kurs do MONS z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Wybrany kurs z pomocami naukowymi w 1 z 3 opcji:

1) 299,99 zł zamiast 650 zł za 70-godzinny kurs na operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej,
2) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora suwnicy oraz hakowego,
3) 449,99 zł zamiast 920 zł za 50-godzinny kurs na operatora podestu ruchomego, podnośników koszowych oraz hakowego.

Pojedyncze zajęcia trwają 5 godz.

Opcja 1.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego kierowania wózkami napędzanymi w transporcie wewnątrzzakładowym oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator wózka.

Program szkolenia:

 • typy stosowanych wózków jezdniowych
 • budowa wózka
 • czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
 • czynności kierowcy w czasie pracy wózkami
 • wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
 • wiadomości z zakresu bhp
 • praktyczna nauka jazdy
 • bezpieczna obsługa – wymiana butli gazowych w wózkach
 • wiadomości o dozorze technicznym

Uprawnienia: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej na drukach MEN, posiadają Certyfikat Ministerstwa Przemysłu i Handlu.

Opcja 1. i 2.:

Cel: przygotowanie do samodzielnego operowania urządzeniami podlegającymi organowi Dozoru Technicznego oraz uzyskanie uprawnień do pracy jako operator tych urządzeń. Kurs przygotowuje teoretycznie i praktycznie do zdania egzaminu przed komisją organu UDT, która ostatecznie wydaje uprawnienia, zezwalające do operowania suwnicą/ podestem ruchomym.

Program szkolenia:

 • przepisy bhp i regulacje dotyczące urządzeń podlegających UDT
 • przepisy Dozoru Technicznego, dotyczące wyszczególnionych urządzeń
 • rodzaje urządzeń, podlegających UDT ze szczególnym uwzględnieniem właściwości nośnych
 • właściwości fizykochemiczne uciągów, lin, łańcuchów i oprzyrządowania urządzeń podlegających UDT
 • budowa urządzeń podlegających UDT
 • obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po zakończeniu
 • przepisy ppoż
 • zajęcia praktyczne

Uprawnienia, które otrzymują kursanci po zdanym egzaminie UDT: bezterminowe, honorowane przez pracodawców na terenie Unii Europejskiej.

MONS
Firma istniejąca w branży od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykwalifikowani specjaliści prowadzą kursy, szkolenia i seminaria umożliwiające uzyskanie kwalifikacji do pracy na nowych stanowiskach, a także podnoszące i doskonalące kwalifikacje zawodowe na stanowiskach obecnie zajmowanych. Ponadto MONS koordynuje bezpieczeństwo i higienę pracy w dużych projektach infrastrukturalnych, takich jak budowa dróg, autostrad, mostów czy wiaduktów oraz prowadzi kursy na operatora wózków widłowych, suwnic, żurawia przeładunkowego i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Piastowska 29, Będzin, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38184)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (869)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (869)
Groupon (913)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry