Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs języka angielskiego od 119,99 zł w English Planet

od119,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Miesięczny, semestralny lub roczny kurs w kameralnej szkole pozwoli na szybkie przyswojenie języka angielskiego

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Materiały kserograficzne i multimedialne wliczone w cenę. Podręczniki dodatkowo płatne. Zajęcia w grupach od 5 do 10 os. W przypadku nieuzbierania się grupy kursanci zostaną przeniesieni do następnej nowo uzbieranej grupy. Kursy we wszystkich opcjach będą rozpoczynać raz w miesiącu. Na zakończenie kursu dyplom. 
Konieczna rezerwacja tel. 512 097 277.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs języka angielskiego (od poziomu A1 do C1):

  • 119,99 zł za miesięczny kurs (16 godzin),
  • 399,99 zł za semestralny kurs (64 godziny),
  • 499,99 zł za roczny kurs (120 godzin).

English Planet

English Planet jest kameralną szkołą języka angielskiego. Program nauczania dostosowuje się tu indywidualnie do potrzeb klienta. Nauczyciele pracujący w tym miejscu pomagają osiągnąć umiejętność poprawnej wymowy, znajomość słownictwa oraz gramatyki. Lekcje prowadzone są tutaj indywidualnie, w parach lub małych grupach, dzięki czemu żaden z uczniów nie jest pomijany.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sosnowiec
Artura Grottgera 10, Sosnowiec, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14880)
Shopping (369)
Bilety (127)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (864)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (864)
Groupon (915)
MyDeal (3)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry