Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na capoeira: miesięczny za 59,99 zł i więcej opcji w Unicar Capoeira Katowice (do -53%)

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wszechstronny trening zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających sportowców znudzonych tradycyjnymi rodzajami aktywności fizycznej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Terminy zajęć w grupach - początkującej 
pon. 17:30-19, śr. 18-19:30, pt. 17:30-19, sob. 11-12.30; zaawansowanej - pon.19-20:30, śr. 18-19:30, pt. 19 -20:30; zajęcia w grupie dziecięcej - pon. 17- 18, pt. 17-18.
Konieczna rezerwacja tel. 509 059 570 lub mailowo: capounicar@go2.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki capoeira:

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 3-miesięczny karnet.

Terminy zajęć

Grupa początkująca: pon. 17.30-19, śr. 18-19.30, pt. 17.30-19, sob. 11-12.30.
Grupa zaawansowana: pon. 19-20.30, śr. 18-19.30, pt. 19-20.30.
Zajęcia w grupie dziecięcej: pon. 17-18, pt. 17-18.

Stworzona przez brazylijskich niewolników capoeira to rodzaj rytmicznej sztuki walki wywodzącej się z rytualnych tańców afrykańskich. Od innych sztuk walk odróżnia ją to, że łączy w sobie elementy tańca i akrobatyki. W capoeirze jest się w ciągłym ruchu i skupia się przede wszystkim na unikach, a nie na ciosach. Zajęcia działają pobudzająco na wszystkich, którzy czują, że ich ciało odmówiło współpracy.

Unicar Capoeira Katowice

Ośrodek należy do grupy Uniao Internacional de Capoeira Regional (Unicar), która powstała w 2002 roku na bazie wcześniejszej organizacji Associasao de Capoeira Mestre Vermelho 27 i jest obecna w Brazylii, Niemczech, Polsce, Portugalii i na Ukrainie. Instruktorzy i kierownicy ośrodków mają za sobą wieloletnie doświadczenie treningowe i szkolenia w centrali grupy w Salvador da Bahia w Brazylii. Ponieważ kolebką capoeira w Polsce jest Śląsk, historia katowickiej filii ściśle wiąże się z początkami tej sztuki walki w kraju. Można tutaj trenować m.in. pod okiem contramestre Sem Memoria, posiadacza najwyższego stopnia capoeira wśród Polaków, prekursora tej sztuki walki w Polsce, założyciela i prezesa Polskiego Stowarzyszenia Capoeira.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Mickiewicza 11, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19968)
Shopping (905)
Bilety (142)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (994)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (994)
Groupon (1021)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry