Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia CrossFit® za 79,99 zł i więcej opcji w CrossFit Hussars w Katowicach

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Trening CrossFit® pozwala nie tylko wymodelować sylwetkę, ale też rozwinąć wszechstronnie sprawność organizmu

Groupon ważny przez 1 miesiąc i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze karty członkowskiej. Karta członkowska płatna dodatkowo 20 zł.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Karnet na zajęcia CrossFit®:

  • 79,99 zł za karnet na 4 wejścia (do wykorzystania przez miesiąc),
  • 149,99 zł za karnet na 8 wejść (do wykorzystania przez 2 miesiące).

Do dyspozycji uczestników zajęć pozostają 2 profesjonalne, bogato wyposażone sale CrossFit®. Na każdej z nich znajduje się m.in. wolnostojąca klatka funkcjonalna. Dodatkowo klub posiada 1 salę gimnastyczną wyposażoną w system mocowania TRXów i worków bokserskich. Na sali została położona profesjonalna podłoga Gerflor wyróżniająca się dużą amortyzacją (wysoka ochrona przeciw urazom) oraz powłoką antypoślizgową.

Grafik zajęć dostępny jest tutaj.

CrossFit Hussars

Wszechstronny rozwój sprawności organizmu poprzez zdobywający coraz większą popularność na całym świecie trening siłowo-kondycyjny CrossFit® to propozycja, jaką przedstawia największy klub CrossFit® w Katowicach. Jest on szczególnie wart uwagi nie tylko ze względu na sporą przestrzeń do ćwiczeń (3 sale treningowe) ale przede wszystkim z uwagi na formułę treningów, które zawsze realizowane są pod okiem wykwalifikowanych trenerów CrossFit® - nikt nie jest pozostawiony sam sobie.

CrossFit® jest programem uniwersalnym, przeznaczonym zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców. Ćwiczą go wyczynowi sportowcy, jednostki specjalne (np. Marins, Navy Seans), strażacy czy też policjanci. Na zajęciach rozwinąć można aż 10 cech motorycznych (m.in. wytrzymałość, siła, elastyczność, moc, prędkość, koordynacja i więcej), dzięki czemu osoby ćwiczące czerpać mogą zalety z wielu dyscyplin sportowych poświęcając czas tylko na jeden rodzaj treningu.

Co ważne, trening CrossFit® świetnie i szybko modeluje ciało.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Żyzna 2, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26298)
Shopping (1301)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1109)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1109)
Groupon (1137)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry