Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem dla 2 osób za 44,99 zł i więcej opcji w Paintball Zone Bieruń (do -54%)

80 złod44,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zastrzyk adrenaliny i dawka dobrej zabawy na przestronnym polu do gry

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. liczba graczy to 8 os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska - informacja na miejscu. Dodatkowe kulki w cenie: 100 szt./osoba za 15 zł. Możliwość wielokrotnego dokupowania pakietu.
Konieczna rezerwacja tel. 513 043 400 z podaniem kodu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem:

  • 44,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób,
  • 79,99 zł zamiast 160 zł za grę dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 240 zł za grę dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 320 zł za grę dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 10 osób.

Zanim powietrze zaczną przecinać barwne kulki, uczestnicy gry zaopatrzą się w niezbędny sprzęt. Mundur, pas, faty, maska termiczna, butla HP z gazem bez ograniczeń oraz marker. Najnowsze markery marki Tippmann model FT12 pozwolą cieszyć się bitwą w bezpiecznych warunkach. Tym bardziej, że pakiet obejmuje opiekę instruktorską. Gra, w zależności od preferencji uczestników, odbywa się na polu leśnym lub speedballowym. Po potyczce istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

Paintball Zone Bieruń

Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu, zainspirowała grupę ludzi do stworzenia profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zamiłowanie do aktywnego trybu życia, jak również otwartość i charyzma założycieli sprawiły, że Paintball Zone Bieruń szybko stał się rozpoznawalny na Śląsku. Zwłaszcza, że cyklicznie organizuje turnieje ligowe, lokalne oraz międzynarodowe (np. Polska Liga Paintballowa, Leśny PoGrom, Central European Paintball League).

Firma dysponuje w Bieruniu poligonem (2 ha terenu leśnego z przeszkodami naturalnymi i sztucznymi, np. opony, domki, przeszkody z desek, beczek, starych samochodów) i polem do speedballa z prawie 50 balonami. Na terenie pola Paintball Zone znajduje się duża strefa rekreacyjna, z zadaszoną altaną, gdzie po emocjonujących paintballowych rozgrywkach można odpocząć przy smażonej kiełbasce z ogniska. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pracownicy zjawili się z profesjonalnym sprzętem w dowolnym zakątku Polski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Poligon Paintball Zone
ul. Chemików, Bieruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (41713)
Shopping (302)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (926)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (926)
Groupon (960)
Travelist (1)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry