Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzinna sesja fotograficzna w wybranej tematyce za 99,99 zł i więcej opcji w Szymon Cydzik Photography

200 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja fotograficzna jest okazją do eksperymentowania z wizerunkiem lub utrwalenia ważnych momentów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dojazd poza terenem Bytomia za dopłatą, w zależności od odległości. Sesje mogą się także odbywać u klienta w domu lub w ustalonym wcześniej plenerze.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 985 225 .
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

wybrana sesja fotograficzna

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za godzinną sesję fotograficzną (3 wydrukowane i obrobione zdjęcia)
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 1,5-godzinną sesję fotograficzną (5 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)
  • 159,99 zł zamiast 400 zł za 2-godzinną sesję fotograficzną (7 wydrukowanych i obrobionych zdjęć)

Sesje tematyczne do wyboru:

  • portret
  • rodzina i dzieci
  • sensual 
  • akt

Zdjęcia w formacie 20 x 30 (lub zbliżonym).

Szymon Cydzik Photography

Fotograf wykonuje sesje o zróżnicowanej tematyce, np. portretowe, dla rodzin z dziećmi, sensualne, ślubne i inne dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta. Duże doświadczenie, wyczucie estetyki i nieszablonowe podejście do każdego projektu, sprawia iż zdjęcia nabiorą wyjątkowego charakteru oraz staną się pamiątka na długie lata.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bytom
Katowicka 35 (Budynek Technikum nr 4),
wejście od Pl. Klasztornego, Bytom, SLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26304)
Shopping (1288)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1109)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1109)
Groupon (1137)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry