Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzina jazdy quadem ze szkoleniem teoretycznym za 139,99 zł i więcej opcji w Wypożyczalni Pogoria IV

od139,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Emocjonująca jazda quadem po terenie o zróżnicowanym poziomie trudności

Groupon ważny do 31.10.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Wypożyczający musi być osobą pełnoletnią, posiadającą prawo jazdy kat. B.  
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia jazdy i szkolenia ze względu na niekorzystne warunku atmosferyczne lub inne okoliczności losowe. Możliwość przedłużenia wypożyczenia quada o kolejne godziny za dodatkową opłatą. Kaucja zwrotna (200 zł, zwracana po oddaniu nieuszkodzonego pojazdu). Przy podpisaniu umowy wymagane są: dokument tożsamości (dowód osobisty) oraz prawo jazdy. Oferta dotyczy quadów o pojemności 300 cm3. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 800 514. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

Wypożyczenie quada ze szkoleniem teoretycznym (10 min):

  • 139,99 zł za wypożyczenie quada na 1 godzinę dla 1 osoby,
  • 159,99 zł za wypożyczenie quada na 1 godzinę dla 2 osób,
  • 259,99 zł za wypożyczenie quada na 2 godziny dla 1 osoby,
  • 279,99 zł za wypożyczenie quada na 2 godziny dla 2 osób.

Dla zainteresowanych: pamiątkowe zdjęcie na quadzie wysłane na adres mailowy.

Quad jest maszyną na czterech kołach będącą połączeniem samochodu terenowego i motocyklu. Pozwala poruszać się w każdych warunkach – nawet po ekstremalnie trudnym terenie. 

Tym samym po odbyciu krótkiego szkolenia teoretycznego, podczas którego instruktor omawia podstawy technik jazdy i zasady bezpieczeństwa, można spodziewać się godziny (lub dwóch) pełnej niecodziennych doznań.  


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wypożyczalnia sprzętu sportowego i ogrodniczo-gospodarczego Pogoria IV
ul. Karsów 9, Wojkowice Kościelne, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37219)
Shopping (1264)
Bilety (177)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (904)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (904)
Groupon (906)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry