Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czesne w przedszkolu sportowym: miesięczne za 199,99 zł i więcej opcji w Akademii Małego Sportowca w Katowicach

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jedyne na Śląsku niepubliczne przedszkole sportowe z własnym zapleczem rekreacyjnym

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dla klientów Groupon wpisowe 200 zł zamiast 400 zł. Tel. kontaktowy: 880 185 220, 696 084 154.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł za 1-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 499,99 zł za 3-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 999,99 zł za 6-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym.

Akademia Małego Sportowca

15 lat temu dwójka nauczycieli, świeżo upieczonych absolwentów katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, założyła firmę oferującą pozaszkolne zajęcia aktywności ruchowej. Wspieranie rozwoju dzieci poprzez sport było bowiem dla nich priorytetem. Przekonani, że ruch odgrywa ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka, w kolejnych latach założyli szkołę i przedszkole sportowe. To ostatnie proponuje połączenie opieki i wysokiej jakości kształcenia z różnorodnymi formami zajęć ruchowych. Pod opieką nauczycieli, trenerów i pedagogów pozostają tutaj starszaki, a w grupie żłobkowej dzieci poniżej 3 lat. Wykorzystując własne zaplecze rekreacyjne, kadra akademii prowadzi m.in. naukę pływania, gimnastykę, piłkę nożną, jogę, judo, taniec, squash i jazda na nartach. Akademia Małego Sportowca organizuje także zajęcia ruchowe (fitness i basen) dla mam z maluchami od 3. miesiąca życia, obozy letnie dla dzieci i zimowe wyjazdy rodzinne na narty wraz ze szkoleniem najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Wesoła 7, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26783)
Shopping (1452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (1109)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1109)
Groupon (1145)
MyDeal (6)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry